تابلو اعلانات
تـوجــه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر کل کین شین آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر ها
    657
    از این کاربر 685 بار در 203 ارسال تشکر شده است.

51 نقد و برسی آلبوم اشتباه خوب از بهرام نورایی

درود . . .

توی این تاپیک آلبوم اشتباه خوب از بهرام نورایی رو نقد می کنیم. آلبومی که بعد از چهار سال سکوت، در تیرماه 94 بیرون اومد و بازخورد های مثبت و منفی فراوونی داشت. دوستان توی این تاپیک مطرح کنند که از آلبوم چی فهمیدن، چه فرق هایی با کارهای قبلی بهرام داشت و با کدوم ترک ها بیشتر حال کردین و با کدوما کمتر و چرا . . .

ختم کلام اینکه، هر صحبتی در باره ی این آلبوم دارید در همین تاپیک مطرح کنید. امیدوارم بحث داغی بشه.
    باختن توی طبیعت من نی
    منو بشناسی سریعن میفهمی

با اینکه همه جوره این لفظ رو بلدم
    هم مرد عملم هم عکس العملم

2. 3 کاربر مقابل از کین شین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

-Master- (۲۸ام مرداد ۱۳۹۴),thE AlpHa (۲۷ام مرداد ۱۳۹۴),سیــلواناس (۲۸ام مرداد ۱۳۹۴)

کاربران عضو -Master- آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    222
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر ها
    52
    از این کاربر 38 بار در 17 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Khoonsard
    با سلام
    نکات کوتاهی رو عرض میکنم.
    نکته قابل توجه ای که تو این آلبوم نسبت به آلبوم های قبلیش بود اینکه منسجم تر بود همونطور که شنیدید طوری طراحی شده انگار کلا آلبوم یک ترک بوده که برش داده شده علاوه بر اون قطعات بیکلامی وجود داره که جداگانه تقریبا بی معنی هست در صورتی که اگر اینارو کنار هم بذارید گوشه ای از داستان زندگی بهرام درش گنجانده شده.
    آهنگ سازی و تنظیم و میکس قطعات حرفه ای بود و حرفی درش نیست.مهدیار در مقایسه با آتور بهتر عمل کرد و ملودی ها و پد و استرینگ ارتباط بسیار خوبی با وکال و استایل خوندن برقرار میکردن.اوج این مسئله رو در قطعه "لمس" می شنوید.
    احساس میکنم در آلبوم های قبلی بهرام صداش رو بم تر جلوه داده و صدای واقعیش رو در این آلبوم به نمایش گذارده و این تصمیمی بود که خودش گرفت و به نظرم تاثیر خوبی هم داشت.
    Elune be with you

4. 3 کاربر مقابل از -Master- عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

thE AlpHa (۲۸ام مرداد ۱۳۹۴),کین شین (۲۸ام مرداد ۱۳۹۴),سیــلواناس (۲۹ام مرداد ۱۳۹۴)

مدیر کل کین شین آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر ها
    657
    از این کاربر 685 بار در 203 ارسال تشکر شده است.
    مزیت های موسیقایی آلبوم رو که دوست خوبمون گفت، ولی چیزی که این آلبوم رو نسبت به خیلی آلبوم های دیگه خاص کرده، اشاره های بهرام به خیلی از قوانین و نظریات فیزیکه و به عنوان کسی که فیزیک تدریس میکنه برای من شخصن خیلی جذاب و دلنشین بود

به عنوان مثال:

نمیدونم جاذبه منو میکشید پایین یا دافعه هل میداد( آهنگ برش)

من وقتی دیدم یه سیب افتاده زمین، دافعه ی آسمون رو کشف کردم نه جاذبه ی زمین ( آهنگ اشتباه)

دو تیکه به اختلاف نظر نیوتون و اینیشتین در مورد جاذبه اشاره داره. اینکه نیوتون میگه توی فلان ارتفاع، زمین جاذبه داره و اینیشین معتقده این فضا و کیهان هست که به اشیا نیرو وارد میکنه و اونا رو هل میده پایین ....

تو یه لکه نور نشونم بده تا من یه دنیا بسازم از انفجار تابشش( آهنگ اشتباه)

این هم به تئوری بیگ بنگ اشاره داره که شروع دنیا از انفجار یک شی نورانی و بسیار چگال و سنگین بوده

من دنیامو خودم آفریدم، زمانشم طول میکشه تا آخرین درد ( آهنگ نگاه)

اشاره به نظریه ی نسبیت اینیشتین. زیاد واردش نمیشم ولی اینکه یک نفر توی ذهن آدم های مختلف کاراکتر متفاوتیه ، نشونه ی این هست که هرکس دنیای خودشو داره که با فکر خودش ساخته میشه. یجورایی همه چیز و همه کس نسبی هستن

اینا رو یادم بود بیشتر یادم بیاد حتمن ذکر میکنم.
    باختن توی طبیعت من نی
    منو بشناسی سریعن میفهمی

با اینکه همه جوره این لفظ رو بلدم
    هم مرد عملم هم عکس العملم

6. 2 کاربر مقابل از کین شین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

-Master- (۱۰ام شهریور ۱۳۹۴),irooni (۳۱ام مرداد ۱۳۹۴)

کاربران عضو -Master- آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    222
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر ها
    52
    از این کاربر 38 بار در 17 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Khoonsard
    این مطلبی که میذارم از خودم نیست و 100% تاییدش نمیکنم قضاوت با خودتون
    .
    .
    .

دنیای چند بعدی اشتباه خوب‬

ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ عیان بود ، ﺑﻬﺮﺍﻡ ﺗﻮ ﺁﻟﺒﻮﻡ ﺭﻭﻧﺪﯼ ﺍﺯ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺭﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺩﺭ ‫‏ﺑﺮﺵ‬ ﺑﻪ ‏ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ‬ ﺧﺘﻢ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﻣﺎ ﭼﺮﺍ ‫‏ﺑﻬﺮﺍﻡ‬ ﺑﺎﯾﺪ ﯾﻪ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﭼﯿﺰﯼ ﺭﻭ ﺑﯿﺎﺩ ﺑﮕﻪ؟
    ﺷﺎﯾﺪ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺨﺎﻃﺐ ﻫﺎﺵ ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﻏﯿﺮ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺭﻭ ﺗﻌﺮﯾﻒ ﮐﻨﻪ اﻣﺎ ﺍﯾﻦ ﻃﻮﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    ﺗﺮﮎ ‫‏ﺧﻮﺏ‬ ﯾﻪ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﮐﺎﻣﻞ ﺍﺯ ﺁﻟﺒﻮﻡِ ﭘﯿﺸﻪ ﺭﻭﻣﻮﻥ ﺭﻭ ﺑﯿﺎﻥ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻭ ﺗﻮﺵ
    ﻣﯿﮕﻪ :
    ﻣﻦ ﺣﺮﻓﺎم و ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ، ﺯﻧﺪگیم و ﻧﻮﺷﺘﻢ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﻋﺠﯿﺒﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﻬﺶ ﻣﯿﺨﻨﺪﻡ ، ﺍﯾﻦ ﻧﺸﻮﻥ ﻭﺍﻗﻌﯿﺘﯽ ﻫﺮﭼﻨﺪ عجیبه
    ﺍﻣﺎ ﺁﯾﺎ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺑﻬﺮﺍﻡ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﮐﺮﺩﻩ؟ ﺁﯾﺎ ﺑﻬﺮﺍﻡ ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﻣﺮﺩﻥ ﺭﻭ ﺗﺠﺮﺑﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﻭ ﺁﯾﺎ ﻣﺮﺩﻩ؟
    ﺟﻮﺍﺑﯽ ﻋﺠﯿﺐ ﭘﺸﺖ ﺍﻭﻥ ﭘﻨﻬﺎﻧﻪ
    ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﻣﯿﺨﻮﺍﯾﻢ ﺑﻬﺶ ﺑﭙﺮﺩﺍﺯﯾﻢ ﻣﺒﺤﺜﯽ ﮐﺎﻣﻼ ﻋﻠﻤﯽ ﻭ ﺍﺛﺒﺎﺕ ﺷﺪﻩ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﻬﺮﺍﻡ ﺑﻪ ﻭﺿﻮﺡ ﺗﻮ ﻫﻤﻪ ﯼ ﺗﺮﮐﺎﺵ ﺩﺍﺭﻩ ﺑﻬﺶ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻣﯿﮑﻨﻪ
    ﻧﻈﺮﯾﻪﯼ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﻣﯽ :
    ﯾﮏ ﺷﺨﺺ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﻭ ﺍﺳﻠﺤﻪ ﺍﯼ ﺭﻭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺧﻮﺩﺵ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯿﺪﻩ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻋﻠﻢ ‫‏ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﻣﯽ‬ ﺗﻤﺎﻡ ﺭﻭﯾﺪﺍﺩﻫﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺣﺮﮐﺖ ﺫﺭﺍﺕ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﻡ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺸﻪ ﺍﮔﺮ ﺍﯾﻦ ﺫﺭﺍﺕ ﺩﺭ ﺟﻬﺘﯽ ﺧﺎﺹ ﺑﺎﺷﻦ ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ ﺷﻠﯿﮏ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺻﺪﺍﯼ ﺷﻠﯿﮏ ﺭﻭ ﻣﯿﺸﻨﻮﻩ ﻭﻟﯽ ﻧﻤﯿﻤﯿﺮﻩ ﺑﺎﺯ ﻫﻢ ﺷﻠﯿﮏ ﻣﯿﮑﻨﻪ ،
    ﺍﺳﻠﺤﻪ ﭘﺮ ﻫﺴﺘﺶ ﻭ ﺻﺪﺍﯼ ﺷﻠﯿﮏ ﻫﻢ ﻣﯿﺎﺩ ﻭﻟﯽ ﺷﺨﺺ ﻧﻤﯿﻤﯿﺮﻩ ، ﺍﯾﻦ ﺷﺨﺺ ﺗﺎ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥﻫﺎ ﺑﺎﺭ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﻢ ﺷﻠﯿﮏ ﮐﻨﻪ ﻧﺨﻮﺍﻫﺪ ﻣﺮﺩ
    ﺍﻣﺎ ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ؟ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺨﺺ ﺷﻠﯿﮏ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺑﻪ ﺩﻭ ﺑﻌﺪ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﻣﯿﺸﻪ. ﺷﺨﺺ ﺍﺯ ﯾﮏ ﺑﻌﺪ ﻭﺍﺭﺩ ﺑﻌﺪﯼ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﺸﻪ ، ﺗﻮ ﺑﻌﺪ ﻗﺒﻞ ﺷﺨﺺ ﺻﺪ ﺩﺭ ﺻﺪ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺗﻮ ﺑﻌﺪ ﺟﺪﯾﺪ ﺑﺎ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﻪ ﻣﺮﺩﻩ ، ﻣﯿﺒﯿﻨﻪ ﮐﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﻣﻮﻧﺪﻩ ﺍﯾﻦ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﺑﺎﻭﺭ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺑﯿﺸﻤﺎﺭ ﺟﻬﺎﻥ (ﺟﻬﺎﻥﻫﺎ ﻣﻮﺍﺯﯼ ﯾﺎ ﺣﺒﺎﺑﯽ) ﺗﺸﮑﯿﻞ ﺷﺪﻩ ﮐﻪ ﺷﺨﺺ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﺩﺭ ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺍﯾﻦ ﺍﺑﻌﺎﺩ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺍﺭﻩ
    ﺍﻣﺎ ﺍﺯﮐﺠﺎ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺍﯾﻦ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﻬﺮﺍﻡ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ؟
    ‫ﺳﻮﺯ‬ :
    -ﻣﻦ ﺣﺎﺻﻞ ﺧﻮﺩﮐﺸﯽ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺩﯾﮕﻢ
    ‫‏ﺗﮑﺮﺍﺭ‬ :
    - ﺩﻟﺨﻮﺵ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﻮ ﺣﺒﺎﺑﻢ

‫‏ﺟﻬﺎﻥﻫﺎﯼﺣﺒﺎﺑﯽ‬ ﺭﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﯾﻢ ﮐﻪ ﺑﺪﻭﻧﯿﺪ ﭼﯽ ﻫﺴﺖ ﻭﭼﻪ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﺩﺍﺭﻩ؟

ﺟﻬﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﺣﺒﺎﺑﯽ :

ﻓﻀﺎ - ﺯﻣﺎﻥ ﺷﺎﯾﺪ ﺑﯿﮑﺮﺍﻥ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺗﺎ ﺑﯽ ﻧﻬﺎﯾﺖ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ
    ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺻﻮﺭﺕ ، ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰﻫﺎﯼ ﺩﺭﻭﻥ ﺟﻬﺎﻥ ﻣﺎ ﻣﯽ ﺑﺎﯾﺴﺖ ﺩﺭ ﻧﻘﻄﻪ ﺍﯼ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﭼﻬﻞ ﺗﮑﻪ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﭘﺪﯾﺪ ﺁﻭﺭﻧﺪ.ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﺮ ﺍﻓﺰﻭﻥ ﺑﺮ ﭼﻨﺪ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺍﺛﺮ ﮔﺴﺘﺮﺩﮔﯽ ﺑﯿﮑﺮﺍﻥ ﻓﻀﺎ - ﺯﻣﺎﻥ ﭘﺪﯾﺪ ﻣﯽﺁﯾﺪ ، ﮐﯿﻬﺎﻥ ﻫﺎﯼ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﻫﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺍﺯ ﯾﮏ ﻧﻈﺮﯾﻪ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺗﻮﺭﻡ ﺍﺑﺪﯼ ﯾﺎ ﮔﺴﺘﺮﺵ ﺑﯽ ﭘﺎﯾﺎﻥ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﺁﯾﻨﺪ
    ‫نکته‬ ؛ ﺍﮔﺮ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯾﻦ ﺑﺎ نظریه کوانتومی بیشتر ﺁﺷﻨﺎ ﺷﯿﺪ ﮐﺎﻓﯿﻪ ﺳﺮﭺ ﮐﻨﯿﺪ ﺗﺎ ﺍﺯ صحتش مطمئن بشید.
    Elune be with you

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده