تابلو اعلانات
تـوجــه
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19
    کاربران عضو Lucky آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر ها
    426
    از این کاربر 465 بار در 206 ارسال تشکر شده است.

43 نقد بازی وارکرفت

Sprit breaker نقطه ضعف دوتا محسوب نمی شه توی بازی ۵ به ۵ .توی تعداد پلیر کمتر جای بحث داره..
    من فقط دوتا بازی کردم و هیچ وقت با بقیه hon و lol و ... ارتباطی برقرار نکردم ولی فکر کنم از dota برید dota 2 بهتر باشه شاید
    نکته مهم در مورد هیرو اینتل اینه که نذاره بازی به آخرش برسه زود تموم کنه :دی
    ویرایش توسط paradoxy : ۹ام دی ۱۳۹۳ در ساعت ۰۴:۱۴ بعد از ظهر

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر ها
    426
    نقل قول نوشته اصلی توسط paradoxy نمایش پست ها
    دوستان دیدگاه هرکسی برا خودش ارزشمنده ولی دلیل نمیشه پسته یه خطی آدم بده در صورت اسپم مجدد مجبور به پاک کردن پستتاتون میشم با عرض پوزش :(
    1-راجب Spirite breaker /ursa /viper و .... باید بگم بحث من مقایسه ی نوع آنلاین بازی Warcraft همون مپای dota هستش شما کلا یه بار Garena یا steam یی چیزی باز کنین آنلاین بازی کنین کافیه spirte breaker یا مشابه این هیرو های باگو بردارین تا به شما بگن user منظور از user هم افرادی هستن که در واقع بازیشون خوب نیستو میخوان با هیرو های شاخ بزنند دیگران رو همه میدونیم هیرو هایی مثل ursa به هیچ وجه من الوجوه تو 5ر5 یا 3ر3 هیرو های معمولی نیستن و باگن
    2-راجب اینکه این ویژگی ها ویژگی نبود بازم به بازیخوره عزیز توصیه اکید میکنم قبل از پست دادن به محتوای پسته قبلی نگاه کنه اینکه در بازی lol کسی نمیتونه بقوله معروف بپیچونه و left بده یه ویژگیه که فقط بازی lol داره حتی dota2 هم این ویژگی منحصر به فردو نداره اینکه هیرو ها کاملا مساوین و هیروی ضد و. ... زیاد معنایی نداره تو این بازی از ویژگی های خاصه فقط بازی lolه اینکه شما هیرو میخرید و هیرو ها به هیچ وجه رایگان نیستن یه ویژگیه و ... پس تورو بخدا به محتوای پسته قبلی و پستی که میدید توجه کنین باتشکر
    3-خدارو شکر خوده گرامم قبول داره بعضی هیرو ها خیلی شاخ میشن اگه آیتم ببندن ولی بعضی دیگه نه باید بگم همه هیرو ها تو lol اگه آیتماشون برابر باشه برابرند و البته بازی lol کاملا بازی مجزایی با Warcraft ه مپه خاصی نیست
    لینکه دانلودم رو چشم میخوام یه جوری باشه دانلودش که دیگه دردسر update و.. نداشته باشین اگرچه هفته یه بار بازی یه udpate کوچیک میخوره
    با توجه به این وضعیت دوست دارم تایپیکی به عنوان هیرو های باگ در وارکرفت باز کنم توش Faceless و ... علاوه بر آموزش بر تواناییاشم بحث شه
    دادا حمل بر تعریف از خود نباشه ولی دوتا رو هم 10 سال پیش 11 سال پیش شروع کردم .منظور از یوزر هم می دونم بهش هم اعتقادی ندارم .توی بازی تیمی این چیزها معنی نداره .
    اسپریت یا اورسا یا huskar و ... در برابر نقاط قوتی که دارن نقاط ضعفی هم دارن .
    یک هیرو مثل اسپریت تا بخواد پا بگیره بشه لول 8 فورین می تونه 3 تا تاور انداخته باشه کل تیمش رو انداخته باشه جلو از نظر بازی و گلد .
    در مورد این که هیرو اینتل آخر بازی ضعیف می شه هم کل فلسفه بازی اینه هیرو اینتل نذاره بازی به آخر برسه و از قوی بودنش توی اول بازی استفاده کنه .شما فانتوم لنسر لول 6 رو در برابر لینا لول 6 تصور کن ...
    اگر لینا دهن اون رو صاف نکنه سریع بازی رو تموم نکنه که بذاره بازی طول بکشه مشکل از خودشه .به عبارتی همون مزیتی که آخر بازی اگیل ها به اینتل ها دارن اینتل ها به اگیل ها اول بازی دارن .اصلا دلیل اصلاحاتی که در dota 6.37 انجام شد من جمله ضعیف کردن روشن هیل نشدن تاورها و اضافه کردن منجنیق این بود که بازی از گاها دو ساعت زمانش برسه به زیر 1 ساعت که اینتل ها اگر درست بازی کنن به آخر بازی نرسه گیم .
    huskar توی بازی آرمور سفیدش پایین هست و این باعث می شه وقتی فول هلت هست از مجیک دمیج زیادی بخوره .شما با لینا لول 16 یک 6 با داگون آبی (aghanim ) بزن روی huskar قبل از این که 6 کنه .یکی از یاراتون هم disarmesh کنه 3 ثانیه بقیه hp ش رو اتک بدین .تموم می شه می ره .
    ضمن این که توی بازی 5 به 5 رسم بر اینه به ترتیب هیرو بردارن حالا اگر یک تیمی برمیداره کلا اینتل بر می داره از اول بازی رو آنبالانس و فان می کنه مشکل تیم هست .
    قاعده بر اینه بر طبق هیروهای تیم مقابل هیرو برداری توی دو تا .توی garena همون اول همه random دادن رفته معمولا.
    در مورد ursa هم به همین منواله هیچ آلترنیتیوی جز اتک دادن نداره به عبارتی شما اگر با hex و disarm و امثال این آیتما جلو این هیرو رو بگیری خیلی راحت می شه کشتش .قابلیت فرار هم نداره
    ویرایش توسط Lucky : ۹ام دی ۱۳۹۳ در ساعت ۰۵:۱۶ بعد از ظهر

ویراستار irooni آواتار ها آپلود عکسآپلود عکس
    ناظر انجمن آواتار برتر
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    به زودی در این مکان شغلی آبرومند نصب خواهد شد ...
    شماره عضویت
    91
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر ها
    579
    از این کاربر 631 بار در 219 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lucky نمایش پست ها
    دادا حمل بر تعریف از خود نباشه ولی دوتا رو هم 10 سال پیش 11 سال پیش شروع کردم .منظور از یوزر هم می دونم بهش هم اعتقادی ندارم .توی بازی تیمی این چیزها معنی نداره .
    اسپریت یا اورسا یا huskar و ... در برابر نقاط قوتی که دارن نقاط ضعفی هم دارن .
    یک هیرو مثل اسپریت تا بخواد پا بگیره بشه لول 8 فورین می تونه 3 تا تاور انداخته باشه کل تیمش رو انداخته باشه جلو از نظر بازی و گلد .
    در مورد این که هیرو اینتل آخر بازی ضعیف می شه هم کل فلسفه بازی اینه هیرو اینتل نذاره بازی به آخر برسه و از قوی بودنش توی اول بازی استفاده کنه .شما فانتوم لنسر لول 6 رو در برابر لینا لول 6 تصور کن ...
    اگر لینا دهن اون رو صاف نکنه سریع بازی رو تموم نکنه که بذاره بازی طول بکشه مشکل از خودشه .به عبارتی همون مزیتی که آخر بازی اگیل ها به اینتل ها دارن اینتل ها به اگیل ها اول بازی دارن .اصلا دلیل اصلاحاتی که در dota 6.37 انجام شد من جمله ضعیف کردن روشن هیل نشدن تاورها و اضافه کردن منجنیق این بود که بازی از گاها دو ساعت زمانش برسه به زیر 1 ساعت که اینتل ها اگر درست بازی کنن به آخر بازی نرسه گیم .
    huskar توی بازی آرمور سفیدش پایین هست و این باعث می شه وقتی فول هلت هست از مجیک دمیج زیادی بخوره .شما با لینا لول 16 یک 6 با داگون آبی (aghanim ) بزن روی huskar قبل از این که 6 کنه .یکی از یاراتون هم disarmesh کنه 3 ثانیه بقیه hp ش رو اتک بدین .تموم می شه می ره .
    ضمن این که توی بازی 5 به 5 رسم بر اینه به ترتیب هیرو بردارن حالا اگر یک تیمی برمیداره کلا اینتل بر می داره از اول بازی رو آنبالانس و فان می کنه مشکل تیم هست .
    قاعده بر اینه بر طبق هیروهای تیم مقابل هیرو برداری توی دو تا .توی garena همون اول همه random دادن رفته معمولا.
    در مورد ursa هم به همین منواله هیچ آلترنیتیوی جز اتک دادن نداره به عبارتی شما اگر با hex و disarm و امثال این آیتما جلو این هیرو رو بگیری خیلی راحت می شه کشتش .قابلیت فرار هم نداره
    البته بحث اینجا در مورد مپ lol هست و تفاوت اون با بقیه مپ ها نه در مورد اینکه چه هیرویی user هست چه هیرویی user نیست یا چطور میشه یا هیرو رو زد
    تا اونجا که من یادمه مپ دوتا از 6.37 شروع شد و تا الان که به 6.81 رسیده مدام در حال بالانس شدن و دی باگ شدن بوده الان هیچ هیرویی نداریم که چند تا ضد نداشته باشه
    اساس برد یه تیم انتخاب مناسب هیرو ها از نظر نقششون تو بازی و خوب بازی کردن هست
    اگه یه تیم همه اینتل بردارند شاید به نظر شما تیم قوی باشند ولی مطمئن باشید همون توی دقیقه 30 gg میده و میره
    یه تیم باید ساپورت داشته باشه ، تانک داشته باشه ، اتکر داشته باشه 1 یا 2 تا کری داشته باشه
    اگه همه این نقش ها تو تیم نباشند اون تیم به احتمال زیاد بازی رو می بازه حالا هر چقدر هم که هیروهای User داشته باشند
    اینم بگم که آرمور هیچ نقشی توی دمیج مجیکال نداره و فقط دمیج فیزیکال رو کم می کنه به طور کلی تمام هیرو ها 25% مقاومت در برابر دمیجکال دارند اگه آیتم hood نبندند یا باف خاصی روشون نباشه (مثل لول 3 rubik یا باف Pipe ، لول 3 وایپر و بوچر و آنتی میج برای خودشون) هر چقدر هم آرمورشون زیاد بشه این 25% مقاومت در برابر دمیج مجیکال (magic resistance) بیشتر نمیشه
    راستی اینم بگم توی دوتا 2 لول 3 هاسکار به ازای هر مقدار حونی که از دست میده یه استک میندازه که در نهایت باعث میشه magic resistance هاسکار به 99% برسه
    فک کنم توی مپ بعدی دوتا اینو به هاسکار اضافه کنند البته اینو همینطوری گفتم کاری به پست لاکی نداشتم
    در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند
    گر تو نمی پسندی تغییر ده ما را

4. کاربر مقابل از irooni عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lucky (۹ام دی ۱۳۹۳)

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر ها
    426
    در مورد huskar که گفتم باید فول هلت باشه .که استک نشه .
    در مورد مجیک هم تا اونجا که اطلاعات من قد می ده آرمور سفید مجیک رو می گیره برید یک مجیک رو روی تاینی بزنید یکی روی استیلت اساسین یا دراگون نایت مقایسه کنید .موس رو روی آرمور سفید اگر ببرید نوشته که دمیج مجیک هم کم می کنه .اون مقدار سبزی که اضافه می شه ولی صرفا فیزیکال هست ..
    دوتا هم با اجازتون خیلی قبل تر از 6.37 بود من خودم با 6.12 یا 6.18 شروع کردم ولی پنج و خورده ای و چهارو خورده ایش هم بعدا دیدم :دی.
    تیم فول اینتل هم نگفتم شاخه البته گفتم آنبالانس هست .یا توی 20 دقیقه اول می بره احتمالا یا توی 20 تا 35 دقیقه می بازه گیم تموم می شه :دی .
    ببخشید تاپیک رفت به سمت دوتا .
    البته چیز عجیبی هم نیست تاپیک دوتا و لول و هان و .... به هم مربوط شن.راستی بلیزارد هم یک بازی مسخره توی این سبک ساخته با قهرمانای بازی خودش از جمله لیچ کینگ و ... در مورد اونم حال داشت کسی تاپیک بزنه .
    بازم با عرض پوزش :دی

کاربران عضو paradoxy آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    105
    میانگین پست در روز
    0.27
    تشکر ها
    85
    از این کاربر 514 بار در 262 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Bitafavot

43 نقد بازی وارکرفت

این تایپیک ایجاد شد تا دوستان درمورد هیرو ها مپ های وارکرفت بحث کنن البته بحثه اصلی در مورده مپ دوتا هست در اینجا به راحتی میتونین به بحثتون ادامه بدین مخصوصا که من هنوز به نظرم بعضی هیرو ها خیلی شاخن تو dota و اصلا هم هیرو های دیگه بهشون نمیرسن مثلا هیروی huskar ضدش چیه؟
    ویرایش توسط paradoxy : ۹ام دی ۱۳۹۳ در ساعت ۰۶:۲۷ بعد از ظهر
    اگه واقعا تونستی بفهمی که من به چی فکر می کنم و عقیدم چیه، به خودمم بگو، چون خودمم نمیدونم!

7. کاربر مقابل از paradoxy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lucky (۹ام دی ۱۳۹۳)

ناظر انجمن آواتار برتر
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    شماره عضویت
    91
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر ها
    579
    My Mood
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lucky نمایش پست ها
    در مورد huskar که گفتم باید فول هلت باشه .که استک نشه .
    در مورد مجیک هم تا اونجا که اطلاعات من قد می ده آرمور سفید مجیک رو می گیره برید یک مجیک رو روی تاینی بزنید یکی روی استیلت اساسین یا دراگون نایت مقایسه کنید .موس رو روی آرمور سفید اگر ببرید نوشته که دمیج مجیک هم کم می کنه .اون مقدار سبزی که اضافه می شه ولی صرفا فیزیکال هست ..
    دوتا هم با اجازتون خیلی قبل تر از 6.37 بود من خودم با 6.12 یا 6.18 شروع کردم ولی پنج و خورده ای و چهارو خورده ایش هم بعدا دیدم :دی.
    تیم فول اینتل هم نگفتم شاخه البته گفتم آنبالانس هست .یا توی 20 دقیقه اول می بره احتمالا یا توی 20 تا 35 دقیقه می بازه گیم تموم می شه :دی .
    ببخشید تاپیک رفت به سمت دوتا .
    البته چیز عجیبی هم نیست تاپیک دوتا و لول و هان و .... به هم مربوط شن.راستی بلیزارد هم یک بازی مسخره توی این سبک ساخته با قهرمانای بازی خودش از جمله لیچ کینگ و ... در مورد اونم حال داشت کسی تاپیک بزنه .
    بازم با عرض پوزش :دی
    در این مورد شما اشتباه می کنی شما هر هیرویی با هر آرمور پایه ای رو که پیک کنی 25% magic resistance داره و با افزایش آرمور هیچ وقت magic resistance زیاد نمیشه فرق رنگ سفید و سبز هم اینه که رنگ سفید مربوط به خوده هیرو هست (یعنی ویژگی این هیرو اینه که در فلان لول دمیج سفیدش اینقد و آرمور سفیدش اینقد باشه) و رنگ سبز هم ماله باف ها و آیتم هاست
    و گرنه رنگ سفید و سبز هیچ فرقی ندارند
    شما اگه حرفمو قبول نداری یه دقیقه برو تو دوتا 2، دو تا هیروی مختلف بردار مثلا همون tiny و riki که خودت مثال زدی بعد برو رو روی علامت آرمور نوشته چند درصد magic resistance و چند در صد مقاومت در برابر دمیج فیزیکال (املا انگلیسشو بلد نبودم دقیقا)
    تا آخر بازی هم اگه آیتم hood نبندی یا اون باف هایی که گفتم روت نباشن همون 25% می مونه
    اصلا یه مثال دیگه وقتی آرتاس (omniknight) لول 6 میزنه ارمور همه خیلی زیاد میشه و اگه اتک بدی دمیج نمی خورن اما اگه لول بزنی میبینی مثل قبل دمیج می خورند
    پس آرمور سفید و سبز هیچ فرقی ندارند و فقط روی دمیج فیزیکال تاثیر دارند
    25% magic resistance هم به عنوان پایه روی همه هیرو ها هست و ربطر به آرمور نداره

در ضمن منم نگفتم مپ دوتا قبل 6.37 نبوده من از 6.37 شروع کردم اینم بگم یه بازی هر چقدر هم آنبالانس باشه امکان نداره 20 دقیقه ای تموم بشه مگه اینکه چند نفر از یه تیم left بدن یا اینکه خیلی ببو گلابی باشند

اینم برای دوستانی که دوتا2 ندارند میذارم دو تا عکس از هیرو های Night Stalker و tiny هست با اینکه آرمور متفاوت دارند ولی magic resistance شون یکیه

http://s5.picofile.com/file/8160542192/t.png
    http://s5.picofile.com/file/8160542318/NS.png
    ویرایش توسط irooni : ۹ام دی ۱۳۹۳ در ساعت ۰۷:۰۱ بعد از ظهر

ناظر انجمن آواتار برتر
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    شماره عضویت
    91
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر ها
    579
    My Mood
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط paradoxy نمایش پست ها
    این تایپیک ایجاد شد تا دوستان درمورد هیرو ها مپ های وارکرفت بحث کنن البته بحثه اصلی در مورده مپ دوتا هست در اینجا به راحتی میتونین به بحثتون ادامه بدین مخصوصا که من هنوز به نظرم بعضی هیرو ها خیلی شاخن تو dota و اصلا هم هیرو های دیگه بهشون نمیرسن مثلا هیروی huskar ضدش چیه؟
    بزرگ ترین ضدش troll warlord هست به جز اون هیرو های disabler با دمیج بالا مثل sven و chaos knight والبته خانوم ، phantom assassin به نظرم هاسکار رو له می کنه

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    105
    میانگین پست در روز
    0.27
    تشکر ها
    85
    My Mood
    Bitafavot
    واقعا ؟ اگه شما گارنا داری حاضرم با هرکدوم از هیروهای نامبرده بازی کنم
    اگه واقعا تونستی بفهمی که من به چی فکر می کنم و عقیدم چیه، به خودمم بگو، چون خودمم نمیدونم!

11. کاربر مقابل از paradoxy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

irooni (۹ام دی ۱۳۹۳)

کاربران عضو The Warrior آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    169
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    4
    از این کاربر 121 بار در 44 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Khoonsard
    - در بازی lol کسی نمیتونه بقوله معروف بپیچونه و left بده یه ویژگیه که فقط بازی lol داره حتی dota2 هم این ویژگی منحصر به فردو نداره اینکه هیرو ها کاملا مساوین و هیروی ضد و. ... زیاد معنایی نداره تو این بازی از ویژگی های خاصه فقط بازی lolه اینکه شما هیرو میخرید و هیرو ها به هیچ وجه رایگان نیستن یه ویژگیه و ...
    دوست عزيز اين ويژگي منحصر به فرد نيست. بازي Heroes of Storm هم همين ويژگي ها رو داره. و البته اين بازي روي تيم ورك و رفلكس خالص مانور ميده
    I'am the Harmony Itself

اگر سوالی داشتید حتما بصورت پیام خصوصی بپرسید.

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    105
    میانگین پست در روز
    0.27
    تشکر ها
    85
    My Mood
    Bitafavot
    خب میشه گفت آره ولی اولا اینجا مقایسه وارکرفت و این بود بعدشم هنوز تایپیکی برای Heroes of Storm نزدم دلیلشم اینه که اولا خودم تجربش نکردم دوم هم اینکه خیلی از wow بازا دله خوشی ندارن ازشو میگن لیچ و ... رو خیلی زشت توش جلوه دادن ایشالا بعدن سراغ اونم میرم
    پ.ن پست ویرایش خواهد شد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع