تابلو اعلانات
تـوجــه
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19
    کاربران عضو Lucky آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر ها
    426
    از این کاربر 465 بار در 206 ارسال تشکر شده است.

43 نقد بازی وارکرفت

Sprit breaker نقطه ضعف دوتا محسوب نمی شه توی بازی ۵ به ۵ .توی تعداد پلیر کمتر جای بحث داره..
    من فقط دوتا بازی کردم و هیچ وقت با بقیه hon و lol و ... ارتباطی برقرار نکردم ولی فکر کنم از dota برید dota 2 بهتر باشه شاید
    نکته مهم در مورد هیرو اینتل اینه که نذاره بازی به آخرش برسه زود تموم کنه :دی
    ویرایش توسط paradoxy : ۹ام دی ۱۳۹۳ در ساعت ۰۴:۱۴ بعد از ظهر

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر ها
    426
    حقیقتش من هم از heros of the storms جز دموهاش دل خوشی ندارم .اصلا نگاه گیم که می کنی ناراحت می شی .عین سوپر ماریو می مونه با یه گرافیک جذاب :دی

کاربران عضو The Warrior آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    169
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    4
    از این کاربر 121 بار در 44 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Khoonsard
    راستش من از بازيش خوشم اومد. اما خب اين فقط نظر شخصي يك نفر هست.
    I'am the Harmony Itself

اگر سوالی داشتید حتما بصورت پیام خصوصی بپرسید.

4. کاربر مقابل از The Warrior عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lucky (۱۰ام دی ۱۳۹۳)

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر ها
    426
    نقل قول نوشته اصلی توسط Grommash نمایش پست ها
    در این مورد شما اشتباه می کنی شما هر هیرویی با هر آرمور پایه ای رو که پیک کنی 25% magic resistance داره و با افزایش آرمور هیچ وقت magic resistance زیاد نمیشه فرق رنگ سفید و سبز هم اینه که رنگ سفید مربوط به خوده هیرو هست (یعنی ویژگی این هیرو اینه که در فلان لول دمیج سفیدش اینقد و آرمور سفیدش اینقد باشه) و رنگ سبز هم ماله باف ها و آیتم هاست
    و گرنه رنگ سفید و سبز هیچ فرقی ندارند
    شما اگه حرفمو قبول نداری یه دقیقه برو تو دوتا 2، دو تا هیروی مختلف بردار مثلا همون tiny و riki که خودت مثال زدی بعد برو رو روی علامت آرمور نوشته چند درصد magic resistance و چند در صد مقاومت در برابر دمیج فیزیکال (املا انگلیسشو بلد نبودم دقیقا)
    تا آخر بازی هم اگه آیتم hood نبندی یا اون باف هایی که گفتم روت نباشن همون 25% می مونه
    اصلا یه مثال دیگه وقتی آرتاس (omniknight) لول 6 میزنه ارمور همه خیلی زیاد میشه و اگه اتک بدی دمیج نمی خورن اما اگه لول بزنی میبینی مثل قبل دمیج می خورند
    پس آرمور سفید و سبز هیچ فرقی ندارند و فقط روی دمیج فیزیکال تاثیر دارند
    25% magic resistance هم به عنوان پایه روی همه هیرو ها هست و ربطر به آرمور نداره

در ضمن منم نگفتم مپ دوتا قبل 6.37 نبوده من از 6.37 شروع کردم اینم بگم یه بازی هر چقدر هم آنبالانس باشه امکان نداره 20 دقیقه ای تموم بشه مگه اینکه چند نفر از یه تیم left بدن یا اینکه خیلی ببو گلابی باشند

اینم برای دوستانی که دوتا2 ندارند میذارم دو تا عکس از هیرو های Night Stalker و tiny هست با اینکه آرمور متفاوت دارند ولی magic resistance شون یکیه

http://s5.picofile.com/file/8160542192/t.png
    http://s5.picofile.com/file/8160542318/NS.png
    من در مورد دوتا صحبت می کنم نه دوتا 2 :دی .الانم متاسفانه ندارم ولی شما بری توی دوتا وارکرافت موس رو ببری روی آرمور هیرو با این جمله مواجه می شی :
    Hero
    Heroes take reduced damage from Piercing, Magic, Spell, and Siege attacks.

که خب واضحه یعنی چی .و این که در دوتا این مقوله 25 resist اولیه رو نداریم مثل دوتا 2 شما تاینی رو توی دوتا بردار یک مجیک روش بزن وقتی آرمورش صفره می بینی دقیقا همون مقدار هلتش می پره

ویراستار irooni آواتار ها آپلود عکسآپلود عکس
    ناظر انجمن آواتار برتر
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    به زودی در این مکان شغلی آبرومند نصب خواهد شد ...
    شماره عضویت
    91
    میانگین پست در روز
    0.20
    تشکر ها
    579
    از این کاربر 631 بار در 219 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lucky نمایش پست ها
    من در مورد دوتا صحبت می کنم نه دوتا 2 :دی .الانم متاسفانه ندارم ولی شما بری توی دوتا وارکرافت موس رو ببری روی آرمور هیرو با این جمله مواجه می شی :
    Hero
    Heroes take reduced damage from Piercing, Magic, Spell, and Siege attacks.

که خب واضحه یعنی چی .و این که در دوتا این مقوله 25 resist اولیه رو نداریم مثل دوتا 2 شما تاینی رو توی دوتا بردار یک مجیک روش بزن وقتی آرمورش صفره می بینی دقیقا همون مقدار هلتش می پره
    دوتا 2 رو از روی دوتا وارکرافت درست کردن فقط اینجور مسائل رو خیلی بیشتر توضیح دادند مثلا توی دوتا آیتم اتک اسپید ببندید روی اتکتون توی قسمت اتک اسپید می نویسه fast یا very fast ولی توی دوتا 2 دقیقا می نویسه فاصله هر اتک با اتک بعدی چند ثانیه است (1.2 برای اول بازی و اواخر بازی 0.5 یا 0.43) توی دوتا و دوتا 2 برای بالانس کردن بازی در اوایل بازی 25% magic resistance روی هر هیرو گذاشتند تا هیرو هایی که لول های قوی دارند اول بازی خیلی باگ بازی درنیارند و زور نگند
    توی دوتا این magic resistance رو به آرمور نسبت دادند ولی گفتم اگه آیتم hood نبندی و اون باف ها و لول های magic resistance رو نداشته باشه آرمورت 1000000 هم بشه باز از مچیک و اسپل دمیج می خورید
    مثال کاملا واضحشو هم گفتم . 6 آرتاس آرمور اطرافیان رو خیلی زیاد می کنه طوری که حتی از چشمه هم دمیج نمی خورند ولی مثل گلابی از مجیک دمیج می خورند
    اگه هم دوتا 2 نداری اون عکسایی رو که تو پست قبلی گذاشتم یه نگاه بکن
    در ضمن توی دوتا هم امتحان کردم اولین اپگرید لول 3 leshrac (80 دمیج مجیکال) رو زدم روی tiny لول 1 با ارمور سفید 0 و ارمور سبز 0.4 جون tiny از 777 رسید به 718 یعنب 59 تا از جونش کم شد که برحسب اتفاق باید بگم 75% 80 میشه 60 (احتمالا تا بیام روش کلیک کنم جونشو ببینم 1 دونه جونش زیاد شد چون ring of regeneration nhaj) خودتم میتونی امتحان کنی
    در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند
    گر تو نمی پسندی تغییر ده ما را

7. 2 کاربر مقابل از irooni عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Lucky (۱۰ام دی ۱۳۹۳),medivh (۱۰ام دی ۱۳۹۳)

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر ها
    426
    نقل قول نوشته اصلی توسط Grommash نمایش پست ها
    دوتا 2 رو از روی دوتا وارکرافت درست کردن فقط اینجور مسائل رو خیلی بیشتر توضیح دادند مثلا توی دوتا آیتم اتک اسپید ببندید روی اتکتون توی قسمت اتک اسپید می نویسه fast یا very fast ولی توی دوتا 2 دقیقا می نویسه فاصله هر اتک با اتک بعدی چند ثانیه است (1.2 برای اول بازی و اواخر بازی 0.5 یا 0.43) توی دوتا و دوتا 2 برای بالانس کردن بازی در اوایل بازی 25% magic resistance روی هر هیرو گذاشتند تا هیرو هایی که لول های قوی دارند اول بازی خیلی باگ بازی درنیارند و زور نگند
    توی دوتا این magic resistance رو به آرمور نسبت دادند ولی گفتم اگه آیتم hood نبندی و اون باف ها و لول های magic resistance رو نداشته باشه آرمورت 1000000 هم بشه باز از مچیک و اسپل دمیج می خورید
    مثال کاملا واضحشو هم گفتم . 6 آرتاس آرمور اطرافیان رو خیلی زیاد می کنه طوری که حتی از چشمه هم دمیج نمی خورند ولی مثل گلابی از مجیک دمیج می خورند
    اگه هم دوتا 2 نداری اون عکسایی رو که تو پست قبلی گذاشتم یه نگاه بکن
    در ضمن توی دوتا هم امتحان کردم اولین اپگرید لول 3 leshrac (80 دمیج مجیکال) رو زدم روی tiny لول 1 با ارمور سفید 0 و ارمور سبز 0.4 جون tiny از 777 رسید به 718 یعنب 59 تا از جونش کم شد که برحسب اتفاق باید بگم 75% 80 میشه 60 (احتمالا تا بیام روش کلیک کنم جونشو ببینم 1 دونه جونش زیاد شد چون ring of regeneration nhaj) خودتم میتونی امتحان کنی
    هم خیلی عجیبه تا جایی که من یادمه دراگون نایت یا استیلت یا نایت به خاطر آرمور سفیدشون دمیج کمتر می خوردن شاید از اصلاحات ورژنای جدیده ماه دیگه نصب می کنم کفصل امتحان می کنم ببینم چی به چی هست :دی .
    آرتاس هم اون قدیما آرمور هزارش به این صورت بود 9999 تا آرمور سبز به همه اضافه می شد .ولی فکر کنم آخرین بار دیدم آرمور سفید همه رو کرد 1000 و تعجب کردم :دی .باید تست کنم بعدا توی چند پج اخیر دوتا ببینم از کی عوض شده :دی .
    ممنون.

کاربران عضو paradoxy آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    105
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر ها
    85
    از این کاربر 514 بار در 262 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Bitafavot
    دوستانی که میگفتن huskar bug نیست و بزرگترین دشمنش trolle
    huskar_vs_troll.w3g - 172 KB
    دانلود کنین برین تو replay ها ببینین البته بگم درسته blade mail و... نمیشه بست تو 1ر1 ولی باگ بودن huskar با همین item هاشه و در5ر5 ما شاهد بسته شدن همین itemها توسطه huskar هستیم
    دانلود کنین بریزید تو replay بعد تماشا کنین تو وارکرفتتون داوریم همینطوری باید کنینا!
    اگه واقعا تونستی بفهمی که من به چی فکر می کنم و عقیدم چیه، به خودمم بگو، چون خودمم نمیدونم!

10. 2 کاربر مقابل از paradoxy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

irooni (۲۰ام دی ۱۳۹۳),Lucky (۲۰ام دی ۱۳۹۳)

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر ها
    426
    به اینم توجه داری همین damage return رو اگر جلو خود huskar ببندن توی 5v5 شیش بزنه چه بلایی سرش می یاد ؟:دی

12. کاربر مقابل از Lucky عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

medivh (۲۰ام دی ۱۳۹۳)

کاربران عضو medivh آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    46
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر ها
    69
    از این کاربر 13 بار در 7 ارسال تشکر شده است.
    اندایینگ و نکرو جوری هاسکارو به رنگ قهوه ای رنگ امیزی میکنن که گارد بوتچرو اینجوری نمیکنه تازه اندایینگ بلید میل بیاره که چه شود یا حتی اکس.
    اصلا الان که فکرشو میکنم خیلیا میزنن فانتوم به خاطر میس ریتش یا بریستل بک که هیون یا بلید میل بیاره.
    ویرایش توسط medivh : ۲۰ام دی ۱۳۹۳ در ساعت ۱۱:۴۴ بعد از ظهر

14. کاربر مقابل از medivh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lucky (۲۱ام دی ۱۳۹۳)

کاربران عضو mehrdaddashti92 آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    601
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر ها
    1
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    نقدی که من به بلیزارد دارم اینه که داره عمدا وارکرفت 3 رو نابود می کنه. واقعا نمی دونم چرا. این وارکرفت 3 بود که وارکرفت رو تبدیل به یه فرنچایز موفق کرد. وارکرفت 2 هم بازی موفقی بود ولی در حد یه RTS موفق باقی موند. وارکرفت 3 یه سبک جدید به وجود آورد: تلفیقی از نقش آفرینی و استراتژی همزمان. در حدی که بیشتر بازی های استراتژی هرکدوم بخش هایی ازش رو تقلید کردن. WoW تا اکسپنشن دومش خوب بود ولی بعدش سقوط کرد و کلی از طرفداراش رو از دست داد. ولی الان نه تنها بتل نت حسابی شلوغه بلکه سرور های مجانی حرفه ای تری هم هست که بعد از بیشتر از یک دهه هنوز طرفدار داره. بلیزارد در مقابل این همه طرفدار داره چیکار می کنه؟ بتل نت کلاسیک چند ساله آپدیت نشده. فروم وارکرفت سه رو نابود کردن. تنها کار مثبتی که دارن انجام میدن به روز نگه داشتن بازی و پچ جدید منتشر کردنه. لااقل به خاطر کره ای ها استارکرفت رو جدید کردن ولی بعید به نظر میرسه همین کار رو در مورد وارکرفت سه بکنن و خبری هم از وارکرفت 4 نیست :((

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع