تابلو اعلانات
تـوجــه
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 89
    کاربران عضو Lucky آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.22
    تشکر ها
    426
    از این کاربر 465 بار در 206 ارسال تشکر شده است.

پبش بینی ها و یا آرزو های شما در مورد آینده ی داستان وارکرافت

دوستان تاپیک از اسمش مشخص هست چیه .
    فقط اول هر پست پیش بینی بودن یا آرزو بودنش رو مشخص کنید .
    پیش بینی ها باید با ذکر مستنداتی از توی بازی با داستان باشن .و باید با یک سری دلایلی برای احتمالی که می دین همراه بشه .
    آرزوها صرفا آرزوهاتون هستند از این که دوست دارید در آینده چی بشه . و دلیل آرزوتون رو اگر خواستید ذکر کنید تا پست از کم محتوایی در بیاد

2. 2 کاربر مقابل از Lucky عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

black (۷ام دی ۱۳۹۳),آرائیل (۷ام دی ۱۳۹۳)

ناظر انجمن Arthas Menethil آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    دانشجو
    شماره عضویت
    76
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    373
    از این کاربر 266 بار در 94 ارسال تشکر شده است.
    خب رفیق همه ی حرفات حقه و جایی واسه ی بحث کردن نداره و باهات موافقم فقط یکی دو نکته که گفتی رو سعی می کنم خیلی کوتاه تکمیل کنم:
    این که گفتی شخصیت مورد علاقتو یعنی گاروش رو نفرت انگیز کردن یه چیز طبیعیه توی وارکرافت مثل آردا نیست که جبهه های خیر و شر کاملا از هم جدا باشن وارکرافت خیلی وقته داره کاراکترای بی نظیری که میسازه رو به عرش می بره و با کله میکوبونتشون رو فرش!!!ایلیدن-آرتاس-گاروش و...در عین تفاوت ها شباهت هایی هم دارن مثلا هر سه هدفشون دفاع از عزت مردمشون بود(به آرتاس دفاع از زندگی رو هم اضافه کنید!! و اینکه ناخواسته وارد مسیر اشتباه شد) و راه های اشتباه رو انتخاب کردن دلایل اینکه گاروش محبوبیتش کمتر میتونه به موارد مختلفی تقسیم شه که قبلا در موردش صحبت شده و سرتونو درد نمیارم!!!والله ما که قانع شدیم تصمیمات کورکورانه و متکبرانه و... بده دیگه لازم نیست همین جریان به طرق مختلف تکرار بشه:wth-meow:در مورد بحث جنگ سالاری هم بله حرفاتو قبول دارم همیشه باید قوی ترین تو راس امور باشه اورک ها همین قوی ترین هوردن(اصلا صاحبشن!!!)و باید تو راس امور بمونن!!!خب گاروشم مثل پدرش جنگجو بود و تو جنگ حلوا پخش نمی کنن مثلا تو جنگ ترامور گاروش باهوش تر و شایسته تر از پرادمور اورک دوست که خوب جزای اعتمادش به اشتباهات خودش و ترال رو کشید!!!عمل کرد و پیروز شد و نباید بیش از حد پست فطرت نشونش داد یا مثلا در مورد گرام نمیدونم دقت کردید یا نه ولی نوشیدن خون منراث توسط خودش و افرادش شباهت خیلی زیادی به داستان برداشتن فراست مورن توسط آرتاس داره(بلیزارد بخواد نابود کنه یه کاراکترو همه جوره نابودش می کنه !!!مورادین که تنها شاهد کارای آرتاس بود باید حتما فراموشی می گرفت!!! و آگوئین(پارادوکس منظورمو بد متوجه شدی)هم به خودش زحمت توضیح دادن به جینارو نداد که آرتاس چطور به اینجا رسید!مطمئنم میدونست!)گرام هم مثل آرتاس وقتی دید نمیتونه از پس دشمنش(سناریوس )بربیاد چه خوب و چه بد راهی که بهش قدرت پیروزی می داد رو انتخاب کرد و نباید ناعادلانه در موردش قضاوت کرد چون کسی که تو اون موقعیت نبوده باشه موضوع رو درک نمی کنه!نمیشد که بره گورهاولو تحویل سناریوس بده و تسلیم مرگ شه!!!!!!!!!
    آره ما معتاد وارکرافتیم ولی در کل امیدوارم به دلایلی که ذکر شد این سیر تو ذوق زننده و کسالت بار داستان که الان دچارش شده عوض شه و از اون جذابیتش فاصله نگیره حالا اگه تمام خواسته های ما هم برآورده نشد مشکلی نیست ولی اوضاع باید بهبود پیدا کنه
    ویرایش توسط Arthas Menethil : ۲۶ام فروردین ۱۳۹۴ در ساعت ۰۴:۰۸ قبل از ظهر
    Fire and Blood

4. 3 کاربر مقابل از Arthas Menethil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

amirmitso (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),black (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),بازی خور (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴)

مدیر ارشد amirmitso آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    34
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    1,252
    از این کاربر 951 بار در 380 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Khoonsard
    وقتی که گاروش شکست خورد و ترال ولجین رو جنگسالار کرد و البته اون دیالوگ پایانی واریان من پیش خودم گفتم وارکرافت تموم شد و بنظرم پایان زیاد بدی هم نبود ولجین که با اتحاد زیاد کار نداره پس دیگه جنگی هم به وجود نمیومد بین اتحاد و هورد و آزروث بالاخره یه نفس راحت میکشید ولی بعد به خودم گفتم الان خیلی زوده برای پایانش تکلیف خیلی چیزا هنوز روشن نشده وقتی هم که شنیدم قرار نیست تموم بشه خوش حال شدم ولی اصلا انتظار نداشتم این شکلی بخوان کشش بدن بنظرم خیلی بهتر بود اگر بجای این مسخره بازی ها تکلیف سارگراس و تایتان ها و کیل جیدن و آزاشارا که بعد از سه گانه اصلا دیده نشد معلوم بشه.
    این چشم آزاشارا هم بگم که در حد حرف هست مثل پچ rise of the legion که نمیدونم قرار بود به جای پچ وارلرد بیاد یا پاندا که حتی گفته بودن چه نژادهایی می خواد بهش اضافه بشه یکیشم یادمه که آرکوا بود.
    ولی چیزی که معلومه بیلزارد داره از بازی هاش پول پارو میکنه و زیاد به جنبه داستانی وارکرافت توجهی نداره.
    من دیدم که خیلی از دوستان از جنگسالار بودن یک غیر اورک ناراضی هستن دلیلشم اینه که جنگسالار بودن یک اورک براشون جا افتاده و برای همین هم نمیتونن ولجین رو بپذیرند ولی من فکر نمیکنم ولجین نتونه یک جنگسالار خوب برای هورد باشه این یکی از ضعفای دیگه داستان هست که یهویی شخصیت ها رو به اوج میبرن مثل تیریون و همین ولجین ولی خداحافظی با شخصیت های قبلی یه کم برای مخاطبین سخته چون اون شخصیت یجورایی براشون جا افتاده ولی این اجتناب ناپذیره که شخصیت های جدید جای شخصیت های کهنه رو بگیرن و بیلزارد باید تلاش کنه که این جایگزینی به نحو احسن انجام بشه که مثل اینکه تا اینجای کار زیاد موفق نبوده!
    من آرزو میکنم که تمرکز بیلزارد هر چه سریعتر از بازی های وارکرافت روی داستان های وارکرافت برگرده.
    و پیشبینی میکنم که برگشتن لژیون سوزان به ماجرا زیاد طول نمیکشه چون مثل اینکه بیلزارد قصد اینکار رو داشته ولی بنا به دلایلی منصرف شده.
    victory or death

6. 4 کاربر مقابل از amirmitso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Arthas Menethil (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),Lucky (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),ولن (۱۱ام مرداد ۱۳۹۵),بازی خور (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴)

کاربران عضو Illidan Stormrage آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    بی کار با کلی مشغله
    شماره عضویت
    198
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    115
    از این کاربر 56 بار در 29 ارسال تشکر شده است.
    سلام به همگی
    من خواستم بگم که فکر نکنم شرکت blizzard حاضر شه که world of warcraft به اتمام برسنه؛چون می دونم که کلی ازش درامد داره.
    اینو قبول دارم که این خط داستانی(story line)داره تموم می شه،که اخرش یا شکست sargeras ه یا oldgod ها(اینم هست)،ولی باز حرف های خط بالایی رو میزنم.
    نظرم اینه که blizzard،بعد از اتمام این خط از داستان،از نویسنده های warcraft خواهد خواست که یک خط داستانی جدید بنویسن؛مثلا یک سری دنیا های جدید و نژاد های جدید و مشکلات جدید و ... .

حالا آرزوهام:
    1.می خوام آخر کار Sylvanas Windrunner رو ببینم.آخه بنظرم Sylvanas و arthas menethil(بود،البته؛چون مرد)بدبخت ترین شخصیت های warcraft هستن.
    منظورم از آخر اینه که Sylvanas دوباره آدم شه.میدونم که میگید نمیشه ولی warcraft دیگه،دیدی یهو شد!
    فکر کنم expansion داره blizzard براش!؟(باید هم داشته باشه)
    2.می خواهم آخر کار Jaina Proudmoore رو هم ببینم.او هم بگی نگی بدبختی زیاد کشیده!
    3.برای بقیه شخصیت های warcraft هم آخر کار خوبی آرزو میکنم؛مخصوصا thrall و خانواده اش.(بترکه چشم حسود)
    ویرایش توسط amirmitso : ۲۸ام فروردین ۱۳۹۴ در ساعت ۰۴:۱۶ بعد از ظهر

8. 3 کاربر مقابل از Illidan Stormrage عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

black (۲۸ام فروردین ۱۳۹۴),irooni (۲۸ام فروردین ۱۳۹۴),Lucky (۲۸ام فروردین ۱۳۹۴)

ویراستار irooni آواتار ها آپلود عکسآپلود عکس
    ناظر انجمن آواتار برتر
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    به زودی در این مکان شغلی آبرومند نصب خواهد شد ...
    شماره عضویت
    91
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر ها
    579
    از این کاربر 631 بار در 219 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط accursed نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من خواستم بگم که فکر نکنم شرکت blizzard حاضر شه که world of warcraft به اتمام برسنه؛چون می دونم که کلی ازش درامد داره.
    اینو قبول دارم که این خط داستانی(story line)داره تموم می شه،که اخرش یا شکست sargeras ه یا oldgod ها(اینم هست)،ولی باز حرف های خط بالایی رو میزنم.
    نظرم اینه که blizzard،بعد از اتمام این خط از داستان،از نویسنده های warcraft خواهد خواست که یک خط داستانی جدید بنویسن؛مثلا یک سری دنیا های جدید و نژاد های جدید و مشکلات جدید و ... .
    درود بر شما
    شما هم حرف ما رو زدید
    ساخت و پرداخت دنیای جدید که خب یه کار آسونی هست برای یک نویسنده
    مشکلات هم در قالب این داستان ها چیزهای کلیشه ای هستن که اسمشون عوض میشه الان تو وارکرافت مرگبال و سارگراس و آنددها و گولدان و گاروش و... اینها مشکلات بودن توی داستانای دیگه اسمشون عوض میشه
    اما در مورد نژادها:
    به نظرتون چقد طول میکشه تا یه نژاد جدید ساخته بشه
    چه قدر باید روش کار بشه تا برای مخاطب قابل لمس بشه و از همه مهمتر مخاطب اونو قبول کنه
    الان نژاد هایی که توی وارکرافت هست رو ما توی سیلماریون دیدیم توی ارباب حلقه (چه فیلم چه کتاب) و فیلم های سینمایی مختلف (هابیت)
    ما این نژادها رو به خوبی میشناسیم با فرهنگشون آشناییم
    مثلا از یه دورف نباید انتظار ادب و نزاکت و البته نظافت داشت
    از یه الف نباید انتظار تواضع داشت الفها رو ما به غرورشون توی تک تک حرکاتشون میشناسیم
    اورک ها رو یه نژاد جنگجو میشناسیم نه کشاورز و دامدار اینها...

نتیجه ای که میخوام بگیرم اینه که تعویض نژاد کاری نیست که خود بلیزارد به تنهایی بتونه از پسش بر بیاد باید مثه این نژادا ک اسم بردم مخاطب اونها رو تو جاهای مختلف ببینه و اونها رو لمس کنه و این یه کار زمان بر است که فک نکنم شرکت پول پرست بلیزارد بخواد یهو وارد این مقوله بشه اگه بخواد اینکارو بکنه داستاناشو با همین نژادا ادامه میده و ضمن کار این نژادهای جدیدو خلق میکنه براشون تبلیغات میکنه یا اونها رو وارد همین وارکرافت میکنه به مرور تا جا بیفتن
    بعد میاد توی رمان دیگه نژادهای قدیمی رو میذاره کنار ، توی یه دنیای جدید داستان جدید مینویسه

ولی با همه این اوصاف الان وارکرافت هم یه داستان و هم یه بازی جا افتادست پس به این راحتی ها کنار گذاشته نمیشه من که میگم اینقد ادامه پیدا میکنه تا همه ازش زده بشن
    در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند
    گر تو نمی پسندی تغییر ده ما را

10. 2 کاربر مقابل از irooni عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

amirmitso (۲۸ام فروردین ۱۳۹۴),بازی خور (۲۸ام فروردین ۱۳۹۴)

مدیر انجمن black آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    توهم زدن
    شماره عضویت
    95
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    850
    از این کاربر 995 بار در 417 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Relax
    بنظرم ترال وولجین رو انتخاب کرد چون گزینه ی دیگه ای نداشت
    ترال اون زمان که کیرن زنده بود اولین گزینش واس جنگسالاری اون بود
    اما اون موقع دقیقا بخاطر همین حرف که یه ارک باید جنکگ سالار باشه گاروش رو انتخاب کرد
    که کیرن با نامردی کشته شد و تغییرات گاروش شروع شد
    بین خیلی جوون بود و نسبت به ولجین خیلی بی تجربه تره
    پس ترال به ناچار وولجین رو انتخاب کرد
    اما جالب اینه که بلیزارد یه آندوین واس الاینس ساخته
    اما واس هورد کی هست؟
    واقعا همرو به کشتن دادن
    یا خود ترال برمیگرده یا بچه های ترال بزرگ میشن میان میشن قهرمان های هورد
    I am shadow and you will dust
    Let the shadow will guide us

کاربران عضو Illidan Stormrage آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    بی کار با کلی مشغله
    شماره عضویت
    198
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    115
    از این کاربر 56 بار در 29 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Grommash نمایش پست ها
    درود بر شما
    شما هم حرف ما رو زدید
    ساخت و پرداخت دنیای جدید که خب یه کار آسونی هست برای یک نویسنده
    مشکلات هم در قالب این داستان ها چیزهای کلیشه ای هستن که اسمشون عوض میشه الان تو وارکرافت مرگبال و سارگراس و آنددها و گولدان و گاروش و... اینها مشکلات بودن توی داستانای دیگه اسمشون عوض میشه
    اما در مورد نژادها:
    به نظرتون چقد طول میکشه تا یه نژاد جدید ساخته بشه
    چه قدر باید روش کار بشه تا برای مخاطب قابل لمس بشه و از همه مهمتر مخاطب اونو قبول کنه
    الان نژاد هایی که توی وارکرافت هست رو ما توی سیلماریون دیدیم توی ارباب حلقه (چه فیلم چه کتاب) و فیلم های سینمایی مختلف (هابیت)
    ما این نژادها رو به خوبی میشناسیم با فرهنگشون آشناییم
    مثلا از یه دورف نباید انتظار ادب و نزاکت و البته نظافت داشت
    از یه الف نباید انتظار تواضع داشت الفها رو ما به غرورشون توی تک تک حرکاتشون میشناسیم
    اورک ها رو یه نژاد جنگجو میشناسیم نه کشاورز و دامدار اینها...

نتیجه ای که میخوام بگیرم اینه که تعویض نژاد کاری نیست که خود بلیزارد به تنهایی بتونه از پسش بر بیاد باید مثه این نژادا ک اسم بردم مخاطب اونها رو تو جاهای مختلف ببینه و اونها رو لمس کنه و این یه کار زمان بر است که فک نکنم شرکت پول پرست بلیزارد بخواد یهو وارد این مقوله بشه اگه بخواد اینکارو بکنه داستاناشو با همین نژادا ادامه میده و ضمن کار این نژادهای جدیدو خلق میکنه براشون تبلیغات میکنه یا اونها رو وارد همین وارکرافت میکنه به مرور تا جا بیفتن
    بعد میاد توی رمان دیگه نژادهای قدیمی رو میذاره کنار ، توی یه دنیای جدید داستان جدید مینویسه

ولی با همه این اوصاف الان وارکرافت هم یه داستان و هم یه بازی جا افتادست پس به این راحتی ها کنار گذاشته نمیشه من که میگم اینقد ادامه پیدا میکنه تا همه ازش زده بشن
    دوسته عزیز شما منظورمو بد متوجه شدید.
    منظورم از خط داستانیه جدید،این نبود که کلا داستان زیر و رو و عوض شه!منظورم این بود که همین horde و alliance خودمون با نژادهای جدید از سیاره های جدید از خالق های دیگه(یا titan های خودمون)درگیر شن و داستان های جدید!
    فکر کنم منظورم رو رسوندم؟!
    ویرایش توسط Illidan Stormrage : ۳۰ام فروردین ۱۳۹۴ در ساعت ۰۱:۱۲ قبل از ظهر

کاربران عضو nightshade آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    228
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    66
    از این کاربر 52 بار در 28 ارسال تشکر شده است.
    به نظر من حالا که به گذشته رفتن بعید نیست خیلی از کارکتر های مرده دوباره برگردن مثل ارتاس ولی این دفعه با یه وجه ی خوب .
    بعضی از این کارکتر های خیلی خیلی خوب (مثه تیریون) هم باید یه مرگ باحال داشته باشن که کامل شن (مثه مرگ لوتار یا ماراد)
    ولی کلا اگه بخوان کشش بدن کاری نداره.
    درباره پچ rise of legion هم باید بگم یه مدت اصلا این خیلی معروف شده بود به عنوان پچ جدید که دو تا ریس جدید اراکو و اگر ها هم قرار بود بیاد توش که یهو پیچوندنش(نمی دونم چرا:دی)

کاربران عضو آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    144
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    19
    از این کاربر 10 بار در 4 ارسال تشکر شده است.
    من خلاصه داستان وارکرافت رو خوندم ولی همیشه واسه خودم اینطوری فکر میکنم که داستان فعلی واکرافت با نابودی سارگراس به پایان میرسه ولی ساکنین یه سیاره خیلی دور که بسیار پیشرفته تر هستن ( یه چیز تو مایه های استارکرفت) به آزراث حمله میکنن چون سیاره خودشونو نابود کرد ودنبال یه مکان جدید واسه زندگی میگردن.

واکرافت در آینده تو مایه های heroes of the strom میشه ، جنگ بین تخیل مدرن ، تخیل قدیم (شمیر و...) جادو .

مدیر ارشد amirmitso آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    34
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    1,252
    از این کاربر 951 بار در 380 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Khoonsard
    نقل قول نوشته اصلی توسط accursed نمایش پست ها
    دوسته عزیز شما منظورمو بد متوجه شدید.
    منظورم از خط داستانیه جدید،این نبود که کلا داستان زیر و رو و عوض شه!منظورم این بود که همین horde و alliance خودمون با نژادهای جدید از سیاره های جدید از خالق های دیگه(یا titan های خودمون)درگیر شن و داستان های جدید!
    فکر کنم منظورم رو رسوندم؟!
    نه کاملاً :دی
    فکر کنم منظور شما اینه که مثلا بیخیال این همه کتاب بشن بعد بیان یکدفعه یه داستان جدید بنویسن با همون کارکتر ها و همون سبک ولی اگر این کارو بکنن من برو بچ این انجمن رو جمع میکنم میرم رئیس شرکت بیلزارد رو یه فس میزنم! مگه الکیه برادر من این یه عمل کاملا غیر حرفه ای است مطمئن باش همچین اتفاقی نمیفته!

نقل قول نوشته اصلی توسط nightshade نمایش پست ها
    به نظر من حالا که به گذشته رفتن بعید نیست خیلی از کارکتر های مرده دوباره برگردن مثل ارتاس ولی این دفعه با یه وجه ی خوب .
    بعضی از این کارکتر های خیلی خیلی خوب (مثه تیریون) هم باید یه مرگ باحال داشته باشن که کامل شن (مثه مرگ لوتار یا ماراد)
    ولی کلا اگه بخوان کشش بدن کاری نداره.
    درباره پچ rise of legion هم باید بگم یه مدت اصلا این خیلی معروف شده بود به عنوان پچ جدید که دو تا ریس جدید اراکو و اگر ها هم قرار بود بیاد توش که یهو پیچوندنش(نمی دونم چرا:دی)
    دوست عزیز زهی خیال باطل من به شما اطمینان میدم که به اونجاها نمیکشه ببینید الان پلیر ها دارن علیه آیرون هورد مبارزه میکنن آیورن هورد هم که به آزراث زمان خودشون کار ندارن الان شما دقت کنید میبینید که پلیر ها در کنار آکاما با ایلیدن جنگیدن ایلیدن شکست خورد پلیر ها با تیریون علیه لیچ کینگ جنگیدن لیچ کینگ سرنگون شد پلیر ها علیه گاروش جنگیدن گاروش رفت هلف دونی پس مطمئن باشید الان که با آیرون هورد میجنگن آیورن هورد نابود میشه و پورتال رو میبندن و قال قضیه کنده میشه میره
    rise of the legion رو هم من میتونم اینجوری تفسیر کنم که بیلزارد میخواست وارکرافت رو هم بکشه و کم کم تموم کنه ولی بعد پروژه وارلرد اومد رو میزش شاید باورتون نشه ولی من بیلزارد هنوز پچ کاتا رو نداده بود بیرون ایده وارلرد رو داشتم وارلرد آرزوم بود میگفتم چی میشد یه جوری پلیر ها یه قلعه ای پایگاهی چیزی داشتن برای خودشون توی آزروث و سرباز داشته باشن مثل وارکرافت 3 ولی توی سبک wow بعد به هم دیگه حمله کنیم و ... که تقریباً هم شد ولی پروژه وارلرد از نظر گیم پلی یه شاهکار فوق العاده هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط MaF نمایش پست ها
    من خلاصه داستان وارکرافت رو خوندم ولی همیشه واسه خودم اینطوری فکر میکنم که داستان فعلی واکرافت با نابودی سارگراس به پایان میرسه ولی ساکنین یه سیاره خیلی دور که بسیار پیشرفته تر هستن ( یه چیز تو مایه های استارکرفت) به آزراث حمله میکنن چون سیاره خودشونو نابود کرد ودنبال یه مکان جدید واسه زندگی میگردن.

واکرافت در آینده تو مایه های heroes of the strom میشه ، جنگ بین تخیل مدرن ، تخیل قدیم (شمیر و...) جادو .
    بله بنده هم دقیقاً همینطوری فکر میکنم که وارکرافت یه جورایی با شکست سارگراس تموم میشه (نابودی سارگراس غلطه عزیز) که بنظرم تایتان هم بر میگردن و ...
    ولی این که میگی ساکنان یه سیاره دیگه به آزراث حمله میکنن مخالفم هیچ وقت همچین اتفاقی نمیفته چون این تکراری میشه شما دارید hos رو با وارکرفت مقایسه میکنید؟! توی hos بیلزارد هیروهای بازیاشو جمع کرده ریخته توی مپ بپرن به جون هم ولی وارکرافت یه دنیاست! همین الانشم تکنولوژِی داره توی وارکرافت رشد میکنه مثلا توی گرگدل یه تیکه بود که یکی از نوم ها m4 اختراع کرده بود ولی بنظرم این تکنولوژی هیچوقت باب نخواهد شد
    victory or death

16. 2 کاربر مقابل از amirmitso عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Arthas Menethil (۲۹ام فروردین ۱۳۹۴),nightshade (۲۹ام فروردین ۱۳۹۴)

کاربران عضو بازی خور آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    علاف بیکار موفت خور انگل اچتماع
    شماره عضویت
    85
    میانگین پست در روز
    0.30
    تشکر ها
    737
    از این کاربر 755 بار در 289 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Khaste
    این که ساکنین یک سیاره دور بیان به ازراث ایدش قدیمی شده.قبلا اورک ها اومدن
    من خودم ارزو می کردم لیچ کینگ یا دث وینگ بزنن کل ازراث رو نابود کنن که البته این فقط یک ارزو هستش چون همچین چیزی هیچوقت اتفاق نمی افته
    ولی به غیر از ارزو فکر می کنم که داستان همراه با شکست سارگراس تموم بشه.چون تقریبا تمام اتفاقاتی که توی ازراث افتاد(جزء چند مورد که توی اون ها هم حتی تاثیر غیر مستقیم داشت) زیر سره سارگارسه
    پس منطقی یه که با شکست سارگارس برای همیشه داستان تموم بشه
    Evil Always Find a Way

18. کاربر مقابل از بازی خور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

amirmitso (۳۰ام فروردین ۱۳۹۴)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع