تابلو اعلانات
تـوجــه
صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 89
    کاربران عضو Lucky آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر ها
    426
    از این کاربر 465 بار در 206 ارسال تشکر شده است.

پبش بینی ها و یا آرزو های شما در مورد آینده ی داستان وارکرافت

دوستان تاپیک از اسمش مشخص هست چیه .
    فقط اول هر پست پیش بینی بودن یا آرزو بودنش رو مشخص کنید .
    پیش بینی ها باید با ذکر مستنداتی از توی بازی با داستان باشن .و باید با یک سری دلایلی برای احتمالی که می دین همراه بشه .
    آرزوها صرفا آرزوهاتون هستند از این که دوست دارید در آینده چی بشه . و دلیل آرزوتون رو اگر خواستید ذکر کنید تا پست از کم محتوایی در بیاد

2. 2 کاربر مقابل از Lucky عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

black (۷ام دی ۱۳۹۳),آرائیل (۷ام دی ۱۳۹۳)

مدیر انجمن black آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    توهم زدن
    شماره عضویت
    95
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    850
    از این کاربر 995 بار در 417 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Relax
    یه دلیل اینکه شاید نتونست بلوار رو کنترل کنه این بود که روحش توسط فراست مورن تسخیر نشده
    گموون نکنم کلاهخود قدرت دزدیدن روح رو داشته باشه
    منظورش از i see only darkness before me
    من قبل خودم فقط تاریکی میدیدم نیست؟
    I am shadow and you will dust
    Let the shadow will guide us

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر ها
    426
    خیر باید به زمان فعل دقت کنید .این جا فعل به کاربرده شده see هست که اشاره به زمان حال داره یعنی می بینم .و می بینم به اون معنی مضارع استمراری ما در فارسی هم نه حتی بلکه در همون لحظه که حرف می زنه .
    before هم دارای دو معنی هست در این جمله مقصود معنی دوم (در برابر خودم ) هست.
    با اشاره ای که به اون متن آرتاس و سیلوانس کردید منظور متن کاملا مشخص می شه

5. کاربر مقابل از Lucky عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

black (۷ام دی ۱۳۹۳)

کاربران عضو durotan frostwolf آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    158
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    92
    از این کاربر 74 بار در 26 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Bitafavot
    نقل قول نوشته اصلی توسط tezar_77 نمایش پست ها
    اول اینکه بنظرم کلتازادیجور احیا میشه و فراست مورن رو بازسازی میکنه
    یه شوالیه مرگ جدید واس نرژول پیدا میکنه ولیچ کینگدوباره ظهور میکنه
    دوم اینکه لژیون یحتمل یه دروازه مثل این دروازه که آیرون هورد استفاده کرد میسازه
    و با سفر توی زمانهم فرمانده هاشون رو برمیگردونه هم سارگرس رو وارد دنیا میکنن
    بنظرم آخر وارکرافت نزدیکه(البته چند سال دیگه :دی)
    ليچ كينگ چه نرزول چه ارتاس اصلا علاقه اي به كمك به لژيون نداشتن.تغريبا يه كار مجبوري بود و نرزول داشت قايمكي نقشه هاي خودشو ميريخت
    در ضمن ليچ كينگ الان صاحاب داره.ولي يه نكته شما چرا انقدر مطمئنين بولوار خيانت نميكنه.قدرت ليچ كينگ تا حالا يه نفرو فاصد كرده يه پالادين حالا بازم چرا نتونه

7. 3 کاربر مقابل از durotan frostwolf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

black (۸ام دی ۱۳۹۳),Lucky (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),بازی خور (۸ام دی ۱۳۹۳)

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    158
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    92
    My Mood
    Bitafavot
    من فقط ميخوام از تكراري بودن دست بكشن
    همه اتفاقا همينطور داره تكراري و به طرز خيلي قاراشميشي پيچيده ميشه.من هنوز نفهميدم اين تبره گاروشو.خوب حالا بحثمون اين نيست ولي در كل ديگه دارن كاري ميكنن همه چي به هم ميريزه

آفلاین
    وضعیت:

شغل
    توهم زدن
    شماره عضویت
    95
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    850
    My Mood
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط durotan frostwolf نمایش پست ها
    من فقط ميخوام از تكراري بودن دست بكشن
    همه اتفاقا همينطور داره تكراري و به طرز خيلي قاراشميشي پيچيده ميشه.من هنوز نفهميدم اين تبره گاروشو.خوب حالا بحثمون اين نيست ولي در كل ديگه دارن كاري ميكنن همه چي به هم ميريزه
    چیشو نفهمیدی
    بگو تا بهت بگم

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.23
    تشکر ها
    426
    نقل قول نوشته اصلی توسط durotan frostwolf نمایش پست ها
    ليچ كينگ چه نرزول چه ارتاس اصلا علاقه اي به كمك به لژيون نداشتن.تغريبا يه كار مجبوري بود و نرزول داشت قايمكي نقشه هاي خودشو ميريخت
    در ضمن ليچ كينگ الان صاحاب داره.ولي يه نكته شما چرا انقدر مطمئنين بولوار خيانت نميكنه.قدرت ليچ كينگ تا حالا يه نفرو فاصد كرده يه پالادين حالا بازم چرا نتونه
    چون سابقه بولوار با آرتاس خیلی فرق می کنه و قصدشون ار لیچ کینگ شدن.
    مطمین نیستم احتمال می دم

در مورد تبر گاروش هم در مبحث سوالات وارکرافتی بحث کنید لطفا.این تاپیک از موضوع دور نشه

11. 2 کاربر مقابل از Lucky عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

black (۸ام دی ۱۳۹۳),durotan frostwolf (۸ام دی ۱۳۹۳)

آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    158
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    92
    My Mood
    Bitafavot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lucky نمایش پست ها
    چون سابقه بولوار با آرتاس خیلی فرق می کنه و قصدشون ار لیچ کینگ شدن.
    مطمین نیستم احتمال می دم

در مورد تبر گاروش هم در مبحث سوالات وارکرافتی بحث کنید لطفا.این تاپیک از موضوع دور نشه
    تبر گاروش هیچ فقط یه اشاره بود.منظور داستان رو دارن پراکنده میکنن.بجای اینکه اطلاعاتو یجا جمع کنن همینجوری بصورت پراکنده داستان هارو میدن بیرون

افراد زیادی تو وارکرفت بودن که ذاتا بد نبودن ولی کارایی که کردن باعث شد به مرور روشون تاثیر بزاره مثل همین خود ارتاس.
    تا وقتی که خود بلیزارد تصمیم نگیره کسی نمیتونه بگه لیچ کینگ برمیگرده یا نه.ولی چیزی که معلومه اینه که اگه برگرده ارتباط زیادی با بولوار خواهد داشت

13. کاربر مقابل از durotan frostwolf عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بازی خور (۸ام دی ۱۳۹۳)

آفلاین
    وضعیت:

شغل
    توهم زدن
    شماره عضویت
    95
    میانگین پست در روز
    0.03
    تشکر ها
    850
    My Mood
    Relax
    دوستان علاقه دارن که مرگبال برگرده
    بنظرم تنها یه راه داره
    اونم اینه که موروزوند از آینده بیاد با مرگبال متحد شه
    چه شود اگر شود

15. 4 کاربر مقابل از black عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

Arthas Menethil (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),durotan frostwolf (۸ام دی ۱۳۹۳),Lucky (۸ام دی ۱۳۹۳),بازی خور (۸ام دی ۱۳۹۳)

ناظر انجمن Arthas Menethil آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    دانشجو
    شماره عضویت
    76
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    373
    از این کاربر 266 بار در 94 ارسال تشکر شده است.
    من معتقدم یه پایان خوب خیلی بهتر از اینه که داستان بیهوده تا ابد ادامه پیدا کنه!تو اینکه بلیزارد بیشتر به فکر پر کردن جیب خودشه تا راضی کردن دل هواداراش شکی نیست اما دیگه اونم باید حد و مرزی داشته باشه!!!اینا میدونن وارکرافت پر طرفداره و هر کاری بکنن طرفدارای واقعیش ولش نمی کنن پس میگن چرا نون خودمونو آجر کنیم؟بذار اون قدر بپیچونم قصه رو تا ملت کیف کنن حالا اگه داستان یه جوری پیش می رفت که رضایت همه رو جلب می کرد اون باز یه چیزی ولی متاسفانه اصلا از این خبرا نیست!!!مهمترین بخش هم همون حذف شخصیت های اصلی محبوب داستانه(والله من شخصیتای نا محبوب خودمم به یه شخصیت جدید و نا ملموس ترجیح میدم)تا کی باید منتظر مرگ قهرمانای مورد علاقمون باشیم؟؟!!تا کی منتظر باشیم داستان از این حالت مرده و خسته کننده دربیاد(البته اربابان جنگ درانور بازیش خوبه ها ولی بحث سر کتاب جنایات جنگ یه چیز دیگست)الان شما ببینید از اتحاد واسه آینده مطرح ترین اسمی که شنیده میشه آندوین ورینه که فوق العاده کسل کنندست و اگه واریان و جن گریمن و تیرانده هم رو بزنن بکشن تو آینده ی نزدیک(بعید نیست از دوستان!!!!!!!) اتحاد دیگه جذابیتی توش نمیمونه کلا یه اژدهای آبی میمونه که آبروی هر چی اژدهاست برده که ظاهرا از مرگبال جذاب تره واسشون و قرار نیست حالا حالا ها بمیره!!! یه سری دورف که همه سر و ته یه کرباسن!!!گنوم های مزخرفم که اصلا مهم نیست کی رهبرشون باشه مزخرفن!!!و جینا پرادموری که از خجالتش در میام به موقعش باهاش خیلی کار دارم و اگه واسه نابود کردن ولن برنامه ای نداشته باشن میشه به داشتن یه کاراکتر جالب تو اتحاد دل بست (این حرفارو واسه این میگم چون بچه های بالا علاقه ی خاصی به کشتن کاراکترای محبوب دارن احتمالا اینایی که گفتم و می گم هم می کشن چون محبوبن!!!)و اما هورد آزاردهنده ترین چیز در موردش اینه که یه ترول جنگ سالارش باشه واقعا چرا وولجین؟؟!!حداقل خواستن تنوع بدن به داستان و از اورکا خسته شدن بین بلادهوفو جنگ سالار می کردن!!!نیازیم به توجیه کردن ندارم هر جوری حساب کنی یه تائورن از یه ترول واسه اینجور چیزا بهترهیا مثلا بلاد الفا و فورسیکنا چین به هورد اضافه شدن آخه؟؟!!سیلواناس بیشتر مایه ی عذابه باقی موندنش تو وارکرافت تا خوشحالی!!!اورکا و گابلینا هم که همینجوری ول موندن تو هورد(حالا معلوم نیست دخل ترال و گازلو و... رو کی بیارن!!!!)در کل خیلی وقت پیش می شد وارکرافتو جمع بندی کرد بدون سردرگم کردن مخاطب و پشت سر هم وارد کردنش به یه محیط جدید !!!ولی حالا اگه این انفاق نیفتاده بهتره یه کم قابل قبول تر ادامه پیدا کنه و نظر هوادارا هم محترم شمرده شه !!!نمیگم چیزی عوض نشه ولی یه جور نزنن تو ذوق هوادار که افسرده شه الان این غضب که کلا معلوم نیست تکلیفش چیه!!! من شخصا اصلا انتظار ندارم آینده ی خوبی با بولوار براش رقم بزنن و در مورد لژیون سوزانم هیچ نظری ندارم و فقط میشه منتظر موند که کی باز دوباره یه جوری احیا میشن و حمله می کنن و شکست میخورن در کل اگه آینده ی وارکرافت اونطوری که دوس دارم رقم نخوره (فقط منظورم برگشتن آرتاس نیست بعدا بیشتر توضیح میدم فانتزی حماسی شماره یکم رو از وارکرافت به نغمه تغییر می دم احتمالا!!!)واقعا حرف در مورد این موضوع زیاده و منم خیلی تو مکتوب کردن افکارم ماهر نیستم اینارو نوشتم که اگه هر کدوم از دوستان دیدگاه های متفاوتی دارن بیان بگن و منم مثل همیشه که پاسخ گویی رو ترجیح میدم جوابشونو بدم.
    ویرایش توسط Arthas Menethil : ۲۵ام فروردین ۱۳۹۴ در ساعت ۰۸:۵۶ بعد از ظهر
    Fire and Blood

17. 4 کاربر مقابل از Arthas Menethil عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

amirmitso (۲۵ام فروردین ۱۳۹۴),black (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),irooni (۲۵ام فروردین ۱۳۹۴),بازی خور (۲۵ام فروردین ۱۳۹۴)

ویراستار irooni آواتار ها آپلود عکسآپلود عکس
    ناظر انجمن آواتار برتر
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    به زودی در این مکان شغلی آبرومند نصب خواهد شد ...
    شماره عضویت
    91
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر ها
    579
    از این کاربر 631 بار در 219 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Relax
    با حرفت موافقم
    یه پایان خوب برای مخاطب خیلی بهتر از یه داستان کش دار و ابکیه
    اما حالا ک قراره داستان ادامه پیدا کنه باید این موضوع رو به حرفات اضافه کنم که روند تمام داستان ها یه چیز کلیشه ای است
    بدا حمله می کنن و غارت میکنن و در نهایت شکست میخورن حالا اگه شخصیتا هم همونا باشن که دیگه خیلی تکراری میشه دقیقا عینه کارتون mig mig
    من فکر میکنم الان هدف اول بلیزارد همونه که با ادامه دادن داستان ها و در ادامه همین داستانا پچ های جدید بازی سود کنه اما با عوض کردن شخصیتا میخواد به نوعی تنوع ایجاد کنه برای مخاطب
    خب این کار از نظر عقلی درسته و همونطور که گفتم بیس داستان کلیشه ای حالا شخصیتا هم تکراری باشن اما خب ظاهرا تو وارکرافت جواب نداده من خودم با شخصیتای قبلی که به رحمت ایزدی رفتن خیلی بیشتر حال میکنم و بقیه هم همینطور
    میان یکی مثله مرگبالو نفله میکنن - سارگراس هم که تو حبسه داره آب خنک میخوره - آرتاسم که خدا بیامرز میشه و ارتششم غیر فعال خب حالا یه بدمن میخواد داستان ... چیکار کنیم چیکار نکنیم میان یه شخصیت مثله گاروش رو تغییر هویتش میدن ... باور کنید من به این حرفم اعتقاد دارم که گاروش از اول برای بدمن بودن طراحی نشده بود
    اوایل داستان خصوصیاتشو خیلی دوست داشتم همه چیزش اورک گونه بود اما وقتی جنگ سالار شد یواش یواش عوضش کردن درسته گاروش از انسان ها متنفر بود خب تقریبا همه اورکا اینطورن اما یه چیز تو وجودشون هست به اسم شرف اگه قسمتای از داستان که مربوط به قبل جنگ سالار شدن گاروش هست رو بخونید این شرف که میگم کاملا درون شخصیتش حس میشه اما وقتی جنگ سالار شد یهو پرید ... واقعا گاروش از ابتدا شخصیت مورد علاقه من بود اما کارایی ک کرد(یعنی کارایی ک بلیزارد باش کرد) کاملا متنفر شدم ازش
    مزخرف ترین قسمت داستان هم همینه ک گفتی یه ترول رهبر هورد باشه من با بلاد الفا تو هورد مشکل ندارم اما این وولجین اصن تو کتم نمیره
    هورد Rise of horde کجا این هورد ریقو کجا اصن ادم دو تا اسم ازش نمیتونه بگه یه ترال مونده که اونم ظاهرا هورد بوسیده گذاشته کنار چسبیده به زن و زندگیش اخه یکی نیست بش بگه مگه اومدی تو رمان عاشقانه اینجا فانتزی حماسیه .حیف گرام خودشو برا این ترال به کشتن داد حیف زره و پتک اورگریم که دست تراله خب یه استفاده بکن ازشون ...
    در مورد شخصیتای اتحاد هم ک گفتید دیگه من شلوغش نمیکنم

پیش بینی من اینه که داستانا روز ب روز کم کیفیت تر میشن با این اوضاع
    مگه این که داستان نویسی رو بذارن کنار یه مدت بشینن یه سناریوی جدید طراحی کنن
    عین اون اوایل 5 -6 تا کتاب اول وارکرافتو ک بخونی اصن میبردت فضا منسجم پشت سر هم پر شخصیت اگه یه شخصیت محبوب میمرد دو تا زاپاس تو داستان بود که ر بیان جاشو بگیرن از اون اولی هم خفن تر بشن
    ولی به هر حال برای ما معتادین وارکرافت هر چه پیش آید خوش آید
    در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند
    گر تو نمی پسندی تغییر ده ما را

19. 6 کاربر مقابل از irooni عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

AMiR (۲۳ام مرداد ۱۳۹۴),amirmitso (۲۵ام فروردین ۱۳۹۴),Arthas Menethil (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),black (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),Lucky (۲۶ام فروردین ۱۳۹۴),بازی خور (۲۵ام فروردین ۱۳۹۴)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع