تابلو اعلانات
تـوجــه
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 89 از 89
    کاربران عضو Lucky آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر ها
    426
    از این کاربر 465 بار در 206 ارسال تشکر شده است.

پبش بینی ها و یا آرزو های شما در مورد آینده ی داستان وارکرافت

دوستان تاپیک از اسمش مشخص هست چیه .
    فقط اول هر پست پیش بینی بودن یا آرزو بودنش رو مشخص کنید .
    پیش بینی ها باید با ذکر مستنداتی از توی بازی با داستان باشن .و باید با یک سری دلایلی برای احتمالی که می دین همراه بشه .
    آرزوها صرفا آرزوهاتون هستند از این که دوست دارید در آینده چی بشه . و دلیل آرزوتون رو اگر خواستید ذکر کنید تا پست از کم محتوایی در بیاد

2. 2 کاربر مقابل از Lucky عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

black (۷ام دی ۱۳۹۳),آرائیل (۷ام دی ۱۳۹۳)

کاربران عضو آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    185
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر ها
    101
    از این کاربر 66 بار در 40 ارسال تشکر شده است.
    - کراسوس زنده بشه یعنی بیاد، انگار اصلا نمرده باشه. هم دوستش دارم هم تو این بحران با اون عقل و هوشش خیلی به کار میاد.(هر چند به نظر میرسه نسل اژدهایان در حال انقراضه) اما دوست دارم ببینم راتیون عاقل شده و اژدهایان سیاهو دوباره ببینیم.
    -حالا که دنیاهای موازی به هم مرتبط شدن آرتاس هم بیاد کمک
    - یه اثری هم از دوقلوهای رونین ببینیم . تو کتاب گفته شده جادوی اونها خیلی خاصه
    -مدان هم از مرخصی برگرده، اگه الان بدرد نخوره کی میخواد بدرد بخوره؟
    - بی صبرانه منتظر تورالیون و زن و بچش هستیم
    - در آخر من فکر میکنم یه نوع انفجار کله گنده های اهریمن ها رو از پا در میاره و در نتیجه اون تمام دنیاها به هم متصل میشن.

کاربران عضو Illidan Stormrage آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    بی کار با کلی مشغله
    شماره عضویت
    198
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    115
    از این کاربر 56 بار در 29 ارسال تشکر شده است.
    سلام
    یادش بخیر من چه روز های اینجا داشتم.همیشه تک بودم.چه سختی های که نکشیدم سر الیدان.حالا که شده مهم ترین آدم وارکرفت چون میخواد لژیون رو رتته کنه.امیدوارم آخر کار خوبی داشته باشه.
    این یه آرزو.ارزو بعدی اینه که دیگه اخر کار این گولدن دبگه بمیره.خسته شدم ازش.بمیره یه نفس راهت بکشیم و البته انتقام ورین رو بگیریم.
    =====================================
    یه پیش بینی کلی دارم.هورد و آلینس متحد بشن و دوشادوش با لزیون بجنگن.از درانور درانای و اورک ها برای کمک بیان و ما دلاوری گرام رو ببینیم.لیچ هم با اسکورچ اش بیاد کمک.میدونید که لیچ کینگ و در اصل نرزول از لژیون متنفر هست.بیاد کمک کنه دیگه.چی میشه مگه.
    you are not prepared for tasting my ten thousand years hatred

5. کاربر مقابل از Illidan Stormrage عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

ForsakeN_SylvanaS (۲۸ام شهریور ۱۳۹۵)

کاربران عضو آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    514
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    0
    از این کاربر 1 بار در 1 ارسال تشکر شده است.
    وای داداش فدات شم اصلان امکان نداره
    1. لیچ کینگ الان نه آرتاس هست ن نرزول بلکه بولار فوردراگونِ
    2. هورد آلیانس که 2 تا فکشن جدان راهشونم جداست
    3. لیجن تو این اکسپنشن شکست میخوره ، چون بعد از nighthold قراره the tombe of sargares بشه راید و شرط میبندم kailjaden هم باس تو اون راید هست.. و این آخرش نیست ما شاهد کمک الیدان میشم.. و احتمال زیاد به نظر من اکسپنشن بعدی
    the great dark beyond هست که راجب Argus باید باشه .. حتی اگه ام ما سارگارس رو شکست بدیم اینجا ، هنوز queen azhara و void lord و Nez'oth موندن و خیلی چیز های دیگه
    و اینکه lichking جدید زیاد هم خوب نیست... با زنده ها فقط بدجور با demon ها دشمنِ

7. کاربر مقابل از Hani.blizzard عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Illidan Stormrage (۳۰ام شهریور ۱۳۹۵)

کاربران عضو Illidan Stormrage آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    بی کار با کلی مشغله
    شماره عضویت
    198
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    115
    از این کاربر 56 بار در 29 ارسال تشکر شده است.
    با سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط Hani.blizzard نمایش پست ها
    وای داداش فدات شم اصلان امکان نداره
    1. لیچ کینگ الان نه آرتاس هست ن نرزول بلکه بولار فوردراگونِ
    2. هورد آلیانس که 2 تا فکشن جدان راهشونم جداست
    3. لیجن تو این اکسپنشن شکست میخوره ، چون بعد از nighthold قراره the tombe of sargares بشه راید و شرط میبندم kailjaden هم باس تو اون راید هست.. و این آخرش نیست ما شاهد کمک الیدان میشم.. و احتمال زیاد به نظر من اکسپنشن بعدی
    the great dark beyond هست که راجب Argus باید باشه .. حتی اگه ام ما سارگارس رو شکست بدیم اینجا ، هنوز queen azhara و void lord و Nez'oth موندن و خیلی چیز های دیگه
    و اینکه lichking جدید زیاد هم خوب نیست... با زنده ها فقط بدجور با demon ها دشمنِ
    اولا اینجا تاپیک پیشبینی و آرزو هاست پس همه چی اینجا امکان داره.
    دوما لیچ کینگ لیچ کینگه...فرقی نداره میزبانش کی باشه.بهتون پیشنهاد میکنم یه میج فایر 100 کنید و کواِست آرتیفکت اشو که میره ICC بزنید.
    سوما شما واژه متحد شدن رو با یکی شدن اشتباه نگیرید.این دو تا کلمه های متفاوت با معانی متفاوت هستند.سر همه اکسپی ها آلینس و هورد متحد شدن.لژیون هم یکی از اون اگسپی ها.
    چهارما لژیون انقدر بزرگه که بازم تو این اکسپی شکست بخوره ککش هم نمیگزه.
    بقیه حرف هاتون دیگه آرزو و پیشنبینی هست.من دیگه رتته.این موارد رو در دفاع(به قول آقای amirmitso) از متن خودم گفتم.

با تشکر
    you are not prepared for tasting my ten thousand years hatred

کاربران عضو آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    99
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    3
    My Mood
    Khoonsard
    ههههه! من اهل بازی وارکرافت نیستم و فقط دورادور و داستانشو دنبال میکردم که اونم شده آش شله قلمکار بی سر و تهی که میبینیم!
    آرزوی من اینه که هر چه زودتر ولی در عین حال، با یه روند قابل قبول به یک پایان مناسب برسه!
    که اونطور که شنیدم، میتونه با بالغ شدن روح تایتانه ازراس و فعال شدنش ، که طبق پيشبيني ها، قدرتمندترین تایتان خواهد بود، رقم خواهد خورد!
    یارو تایتانه بیاد بزنه سارگراس و ارتششو صاف کنه تموم شه بره!

10. کاربر مقابل از Mor1360 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lucky (۱ام فروردین ۱۳۹۶)

کاربران عضو Lucky آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    162
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر ها
    426
    از این کاربر 465 بار در 206 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mor1360 نمایش پست ها
    ههههه! من اهل بازی وارکرافت نیستم و فقط دورادور و داستانشو دنبال میکردم که اونم شده آش شله قلمکار بی سر و تهی که میبینیم!
    آرزوی من اینه که هر چه زودتر ولی در عین حال، با یه روند قابل قبول به یک پایان مناسب برسه!
    که اونطور که شنیدم، میتونه با بالغ شدن روح تایتانه ازراس و فعال شدنش ، که طبق پيشبيني ها، قدرتمندترین تایتان خواهد بود، رقم خواهد خورد!
    سارگراس اخیرا معلوم شده فقط هدف ابتدایی هست و مشکل اصلی Void lord ها هستن

کاربران عضو The Warrior آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    169
    میانگین پست در روز
    0.05
    تشکر ها
    4
    از این کاربر 121 بار در 44 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Khoonsard
    یعنی شما میگی میتوپیا به این پویایی و زیبایی تموم بشه؟ تا جایی که ما میدونیم سرزمین میانه هنوز در حال رشده، چرا باید دنیای وارکرفت *صاف بشه تموم شه بره!*
    از تمامی دوستان خواهش میکنم به تصویری بزرگتر و زیباتر بیاندیشند نه فقط یک بازی.
    I'am the Harmony Itself

اگر سوالی داشتید حتما بصورت پیام خصوصی بپرسید.

کاربران عضو mehrdaddashti92 آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    601
    میانگین پست در روز
    0.02
    تشکر ها
    1
    بهترین تغییر اینه که فورسیکن ها از هورد بکشن بیرون و مستقل شن. هیچکس توی هورد از اینا خوشش نمیاد و این بی اعتمادی شون به همه و استقلال شون بود که جذاب شون می کرد. تغییر دیگه این که کلاس نکرومنسر اضافه بشه (قول میدم اگه نکرومنسر بیاد باز کارت شارژ بخرم) البته شاید بگید این چه ربطی به داستان داره ولی باید بگم که اگه نکرومنسر قابل بازی بشه مثل دث نایت و دیمن هانتر مجبورن یه تغییری تو داستان بدن که مثلا نکرومنسرها می تونن خوب هم باشن و از قدرت شون برای کارای خوب استفاده کنن. این می تونه دااستان رو خیلی غنی کنه. مثلا فکر کنید کیرین تور دچار اختلافات داخلی میشه یه عده که عملگرا تر هستن اجازه میدن نکرومنسر ها آزاداانه فعالیت کنن یه عده که اخلاقگرا تر هستن مخالفت می کنن. یا شاید اردرهایی مثل سیلور دان مامور بشن بر کار نکرومنسر ها نظارت کنن که از قدرت شون برای اهداف شیطانی استفاده نکنن. تغییر دیگه که مرتبط با همینه و دوستان هم اشاره کردن بازگشت کلتوزاد هست که بعید می دونم این اتفاق بیفته چون بعد از بازگشت ایلیداان دوباره یه شخصیت مرده رو برگردونن مردم میگن وارکرفت بچه بازی شده. یک تغییر مثبت دیگه که امید بیشتری بهش دارم اینه که نژاد ناگا اضافه بشه. خداییش اگه به جای پاندا ناگا رو اضافه می کردن هم اینقد بچه گانه نمیشد هم اینقد بازیکنان wow ریزش نمی کردن. از نظر داستانی هم خیلی عمیق تر و جدی تر میشد.

14. کاربر مقابل از mehrdaddashti92 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

Lucky (۱ام مرداد ۱۳۹۶)

کاربران عضو آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    99
    میانگین پست در روز
    0.00
    تشکر ها
    3
    My Mood
    Khoonsard
    نقل قول نوشته اصلی توسط The Warrior نمایش پست ها
    یعنی شما میگی میتوپیا به این پویایی و زیبایی تموم بشه؟ تا جایی که ما میدونیم سرزمین میانه هنوز در حال رشده، چرا باید دنیای وارکرفت *صاف بشه تموم شه بره!*
    از تمامی دوستان خواهش میکنم به تصویری بزرگتر و زیباتر بیاندیشند نه فقط یک بازی.
    بعد از مدتها بازم سلام! کی همچون حرفی زد دوست گرامی؟!
    در محتوای حرف طرف دقت فرمایید لطفا! گفته بودم سارگراس و ارتششو صاف کنه ، نه همه دنیا رو! بعدشم داستانش با یه روند معقول به یه سرانجامی برسه( که با این وضعیت چند نویسنده ای و وارد کردن بازیهای زمانی به داستان که موجب پر ابهام و متناقض شدنش میشه و همچنین نفوذ هالیوودیسم و منافع مالی در داستان تقریبا غیر ممکنه) !
    بعدها میتونن داستان های جدیدی در همین دنیا شروع کنن تا از نون خوردن و سرگرم(&کیسه) کردن مردم هم نیوفتن !

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع