تابلو اعلانات
تـوجــه
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 76 از 76
    مدیر کل کین شین آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    2
    میانگین پست در روز
    0.21
    تشکر ها
    657
    از این کاربر 685 بار در 203 ارسال تشکر شده است.

اخبار فیلم «دنیای وارکرفت»

خب همونطور که می دونین بالاخره و پس از مدت ها انتظار پروژه ی سینمایی «دنیای وارکرفت» داره به سرانجام می رسه و به زودی شاهد اکران این فیلم خواهیم بود.
    در این تاپیک فقط اخبار مربوط به این فیلم قرار می گیره. لطفا از زدن پست های اسپم و بی ربط به موضوع بپرهیزید، وگرنه بدون اخطار قبلی پاک می شن.
    بحث و تبادل نظر در چارچوب قوانین سایت مشکلی نداره.

ویرایش توسط کین شین : ۹ام آبان ۱۳۹۳ در ساعت ۰۶:۴۰ بعد از ظهر

2. 6 کاربر مقابل از کین شین عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .

ala124 (۲۳ام آبان ۱۳۹۳),AMiR (۱۹ام آبان ۱۳۹۳),amirmitso (۹ام آبان ۱۳۹۳),archilus (۹ام آبان ۱۳۹۳),sl4sh3r (۹ام آبان ۱۳۹۳),آرائیل (۹ام آبان ۱۳۹۳)

ویراستار irooni آواتار ها آپلود عکسآپلود عکس
    ناظر انجمن آواتار برتر
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    به زودی در این مکان شغلی آبرومند نصب خواهد شد ...
    شماره عضویت
    91
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر ها
    579
    از این کاربر 631 بار در 219 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط black نمایش پست ها
    خب دوستان
    بعد از مدتها یه چی بزارم
    فیلم وارکرافت میونیم که اومده
    لینک زیر کیفیت پرده ای هستش ولی با کیفیت خیلی بالا انگار اصلا از رو پرده ضبط نشده (شایدم چز دیگه باشه که من نمیدونم)
    http://3tinyz.com/tt0803096
    با حجم 2 گیگا بایت
    با این بنظرم کیفتش از عکسایی که بیرون اومده بود بنظرم خیلی بهتره
    اما از لحاظ داستانی کلا هر چیزی که از وارکرافت خوندین و بزازین کنار چون 180 درجه فرق میکنه
    با این که گفتن این فیلم از تایم لاین اصلی نیست و از یه دنیای موازیه بنظرم نباید انقدر تغیییرات فاحش تو داستانش ایجاد میکردن
    حالا باید دید قسمت بعدیش داستانش چجوریه
    فیلم و دیدین بنظرم بش نمره بدین از 10
    نمره من :6
    و یه چیز دیگه
    بنظرم اینه چشم اعضای کیرین تور یا الفها رو نورانی گذاشتن اصلا ایده خوب و جالبی نبود
    من که اصلا حال نکردم
    خب چند وقتی هست که فیلم پخش شده
    ولی امتیاز پایین منتقدین نشون میده که فیلم در حد نصف تبلیغاتی که براش کردن هم خوب نبود
    به نظر خودمم فیلمو خیلی بهتر میتونستن کار کنن
    کتاب های آخرین نگهبان و طلوع هورد داستان خیلی قوی دارن واقعا حیف که از این کتابا همچین فیلم نامه ای در آوردن
    هرچند داستان توی جهان موازی هست اتفاقات میتونه متفاوت باشه ولی اگه قرار تغییری ایجاد بشه باید در راستای بهتر کردن و قوی کردن سناریو فیلم باشه نه ضعیف کردنش
    دیالوگ ها هم خیلی ساده و پیش پا افتاده بود حتی من که زبانم خیلی قوی نیست بدون زیرنویس هم متوجه شدم چقد دیالوگ ها سادن واسه همچین فیلمی دیالوگ های بهتر و حماسی تری باید به کار میرفت
    و در آخر هم بازی ضعیف بعضی بازیگرا قوز بالا قوز بود
    فقط به همین اشاره کنم که بازیگر لوتار (فک کنم اسمش تراویس فیمل بود) وقتی پسرشو کشتن یه قطره اشک نریخت
    بعدش واسه گارونا چه جوی گرفته بودش و میگفت سالم برگرد
    عاخه ادمی که بچش تازه کشته شده باشه
    اینقد سریع جو عاشقی میگیره
    اونم با یه نیمه اورک
    الله اکبر
    در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند
    گر تو نمی پسندی تغییر ده ما را

کاربران عضو بوفچه آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    دانشجو
    شماره عضویت
    18
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    139
    از این کاربر 161 بار در 76 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط irooni نمایش پست ها
    خب چند وقتی هست که فیلم پخش شده
    ولی امتیاز پایین منتقدین نشون میده که فیلم در حد نصف تبلیغاتی که براش کردن هم خوب نبود
    به نظر خودمم فیلمو خیلی بهتر میتونستن کار کنن
    کتاب های آخرین نگهبان و طلوع هورد داستان خیلی قوی دارن واقعا حیف که از این کتابا همچین فیلم نامه ای در آوردن
    هرچند داستان توی جهان موازی هست اتفاقات میتونه متفاوت باشه ولی اگه قرار تغییری ایجاد بشه باید در راستای بهتر کردن و قوی کردن سناریو فیلم باشه نه ضعیف کردنش
    دیالوگ ها هم خیلی ساده و پیش پا افتاده بود حتی من که زبانم خیلی قوی نیست بدون زیرنویس هم متوجه شدم چقد دیالوگ ها سادن واسه همچین فیلمی دیالوگ های بهتر و حماسی تری باید به کار میرفت
    و در آخر هم بازی ضعیف بعضی بازیگرا قوز بالا قوز بود
    فقط به همین اشاره کنم که بازیگر لوتار (فک کنم اسمش تراویس فیمل بود) وقتی پسرشو کشتن یه قطره اشک نریخت
    بعدش واسه گارونا چه جوی گرفته بودش و میگفت سالم برگرد
    عاخه ادمی که بچش تازه کشته شده باشه
    اینقد سریع جو عاشقی میگیره
    اونم با یه نیمه اورک
    الله اکبر
    این قدر ها هم بد نبود. یه کم بی انصافی می کنی.

ویراستار irooni آواتار ها آپلود عکسآپلود عکس
    ناظر انجمن آواتار برتر
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    به زودی در این مکان شغلی آبرومند نصب خواهد شد ...
    شماره عضویت
    91
    میانگین پست در روز
    0.19
    تشکر ها
    579
    از این کاربر 631 بار در 219 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Relax
    نقل قول نوشته اصلی توسط تانوس نمایش پست ها
    این قدر ها هم بد نبود. یه کم بی انصافی می کنی.
    من نظر خودمو گفتم
    ممکنه یکی بیاد بگه فیلم فوق العاده عالی بود
    اونم نظر خودشو داره و محترمه
    ولی به نظرم فیلم خیلی خیلی بهتر از اینا میتونست ساخته بشه
    شما ی مقایسه بین وارکرافت و ارباب حلقه ها بکن
    تنها برتری وارکرافت به ارباب حلقه ها فقط کیفیت طراحی اورکا بود اونم صرفا به خاطر پیشرفت صنعت سینما نسبت به 12-13 سال پیشه
    در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند
    گر تو نمی پسندی تغییر ده ما را

6. کاربر مقابل از irooni عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

بوفچه (۵ام تیر ۱۳۹۵)

کاربران عضو بوفچه آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شغل
    دانشجو
    شماره عضویت
    18
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    139
    از این کاربر 161 بار در 76 ارسال تشکر شده است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط irooni نمایش پست ها
    من نظر خودمو گفتم
    ممکنه یکی بیاد بگه فیلم فوق العاده عالی بود
    اونم نظر خودشو داره و محترمه
    ولی به نظرم فیلم خیلی خیلی بهتر از اینا میتونست ساخته بشه
    شما ی مقایسه بین وارکرافت و ارباب حلقه ها بکن
    تنها برتری وارکرافت به ارباب حلقه ها فقط کیفیت طراحی اورکا بود اونم صرفا به خاطر پیشرفت صنعت سینما نسبت به 12-13 سال پیشه
    نگفتم در حد ارباب حلقه ها بود ولی خوب بود در حد خودش.

8. کاربر مقابل از بوفچه عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

irooni (۶ام تیر ۱۳۹۵)

کاربران عضو آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    185
    میانگین پست در روز
    0.04
    تشکر ها
    101
    از این کاربر 66 بار در 40 ارسال تشکر شده است.
    بله فیلم اومد بعد از کلی انتظار . راستش من وقتی تریلر این فیلمو دیدم فکر کردم یه فن فیکشن درست و حسابی و قشنگ از وارکرافت ساختن.
    با وجود همه تفاوتها یی که یه فیلم حق داره با کتاب داشته باشه. این فیلم .... خب... تکراری میشه اگه بگم
    ۱- داستان روایی قشنگی نداشت(فرض بر اینه که داستانش قراره کلا فرق داشته باشه با داستان اصلی)
    ۲-بازیگران به غیر از دوراتان نقطه ضعف فیلم بودن. حالا یا انتخاب غلطی بود یا کارگردانی ضعیف بود که بازی خوب و درخوری نگرفته بود. (شخصیت لوتار کاملا متفاوت از توصیفات کتاب بود اما هنرپیشه اش به طرز ناراحت کننده ای هیچ چیز نبود جز یه وایکینگ مدرن!!!)
    ۳-از مورد۲ مورد ۳ رو نتیجه میگیریم:کارگردانی ضعیف
    ۴-مبهم بودن اتفاقات. راستش حوادث بی اصل و نصبن دلیل هیچی معلوم نیست و با توجه به تغییرات عمده فیلم نتایج اون هم نامعلومه
    یه نکته دیگه اگه دوستان لطف کنن بگن دراکا و گارونا و ملکه انسانها(پرنسس تاریا؟) چه فرق ظاهری درست و حسابی با هم دارن به جز اندازه دندونهاشون .(پس یه علت گریمه) ممنون میشم چون خودم حاضر به نگاه کردن دوباره فیلم نیستم
    .
    .
    .
    .
    .
    ایرادها و نواقص همینطور ادامه دارن ولی اینجا تاپیک اخباره نه نقد . حالا در راستای خبر گویا قراره بازم فیلم بسازن حالا چه فیلمی٬ از چه دوره ای ٬راجع چی ٬خدا عالم است. ولی مجبوریم قبول کنیم اونایی که زیاد در مورد وارکرافت اطلاعات نداشتن فیلمو پسندیدن و نمره خوبی بهش دادن. از صمیم قلب امیدوارم کار بعدی رو بسازن و این بار نویسنده بهتری براش داشته باشن و باز از صمیم قلب امیدوارم داستان به هر سمت و سویی که میره کودکی آرتاس و واریان که با هم گذشت درش گنجونده بشه.
    ویرایش توسط raha : ۲۰ام شهریور ۱۳۹۵ در ساعت ۰۹:۵۱ بعد از ظهر

10. کاربر مقابل از raha عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

black (۲۱ام شهریور ۱۳۹۵)

کاربران عضو hellscream آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    494
    میانگین پست در روز
    0.01
    تشکر ها
    3
    از این کاربر 12 بار در 4 ارسال تشکر شده است.
    با سلام خدمت دوستان

من هم مثل بیشتر شما دوستان یه شش هفت سالی بود منتظر این فیلم بودم و برای دیدن هیچ فیلمی بعد از ارباب حلقه ها به این اندازه هیجان زده نشدم. اما بعد از دیدنش کاملا حالم گرفته شد! قبل از دیدن فیلم با تریلر هایی که دیدم گفتم حتما یه فیلمه درست و حسابیه و ازش در برابر انتقاداتی که می شنیدم دفاع می کردم و می گفتم قسمت اول ارباب حلقه ها هم هیچکی نمی دونست هابیت چیه و گاندلف کیه و از این حرفا اما حالا بعد از دیدن فیلم کاملا به منتقدا موافقم که این فیلم یه فاجعه بود ! و به هیچ وجه به شاهکار ارباب حلقه ها حتی نزدیک هم نشده !

فیلم نامه کاملا نا پخته و مبتدیانه بود و پر از چاله های اطلاعاتی بود و شخصیت پردازی افتضاح بود و هیچکس نمی فهید اینا کین و چرا درگیر شدن و گولدان چرا اینقدر قویه اصلا فل چیه و چرا بعضی ارک ها سبزن و بعضی قهوه ای و مدیو کیه و چرا خیانت کرد و چرا همه تو نخه گارونا اند ؟! مگه زن ندیدن که عاشق این هیولا اند ؟؟؟! و .... که باعث میشه به قول معروف شخصیت ها مقوایی باشن و کسی همزاد پنداری نکنه که به نظر من به دلیل اقتباس احمقانه از داستانه و به گردن کارگردانه که مثلا طرفدار وارکرفت هم بوده خیر سرش !
    من فیلم رو بیشتر شبیه چند تا سینماتیک ( انیمیشن های اول قسمت های wow قرار میدن که راجع به اون ورژنه بازیه ) دیدم که به زور بهم چسبوندنش.
    انتخاب بازیگر هم واقعا نا امید کننده بود مثلا بازیگر نقش لوتار رو در برابر لوتار داستان میشه مثل یک زن قلمداد کرد. لوتار داستان یک مرد به اندازه ی ارک های معمولی با سر تاس و چهره ای پر ابهت بود اما این لوتار یه مرد با اندام متوسط و خوشگل بود. خادگار هم که هیچ شباهتی به یک جادوگر نداشت و مدیو هم که از روی نگاره های مسیح در کلیسا ها انتخاب شده بود به جای داستان !
    انسان ها در داستان و بازی اینقدر هم کوچیک و اندازه انسان های واقعی نبودن و خیلی عضلانی تر و درشت تر از انسان های واقعی هستن که رعایت نشده و لوتار که نیم وجب بیشتر نیست جلوی ارک ها اونا رو مثل آب خوردن میکشه در حالی که ارک های بازی در این دوره از شهوت خون لبریز بودن مثل سیلی سبز و مرگبار ازراث رو می دریدن اما این ارک های رام و احمق هیچ شباهتی به داستان ندارن.
    اما نکات مثبت خوب ساختن ارک ها بود که واقعا خوب در اومده بود و حرکات و نگاه های ارک ها به خصوص دوروتان واقعا عالی بود و حس واقعی بودن رو به خوبی القا می کرد و می شد احساسات رو در چشمانشون دید و موسیقی متن حماسی و جذاب که فضای افسانه ای و ارکرفت را ایجاد می کرد و بعد ساختن لوکیشن های خوب که در پشت صحنه های فیلم واقعا می شد دید که براشون به خوبی وقت گذاشتن مثل جنگلی که اولین بار با بلک هند و دوروتان رو به رو شدن و چادر های ارک ها و در آخر فیلم برداری مناسب و جلوه های ویژه ای که در بسیاری از نقاط فیلم واقعا مسحور کننده بودند مثل لحظی که دروازه ی سیاه رو نشون دادن و ازش عبور کردن.

12. کاربر مقابل از hellscream عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

black (۲۱ام شهریور ۱۳۹۵)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع