تابلو اعلانات
تـوجــه
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    کاربران عضو paradoxy آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    105
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر ها
    85
    از این کاربر 514 بار در 262 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Bitafavot

37 Warcraft :Frozen throne

بازی وارکرفت محدود به wow نیست از در اینجا در مورد Dota و مراحل بازی warcraft forzen thorne صحبت کنیم آموزش هیرو هم قبوله ولی تا جایی که میشه coppy paste نباشه

2. کاربر مقابل از paradoxy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

جیمی لنیستر (۲۵ام مهر ۱۳۹۳)

کاربران عضو paradoxy آواتار ها آپلود عکس
    آفلاین
    وضعیت:

شماره عضویت
    105
    میانگین پست در روز
    0.29
    تشکر ها
    85
    از این کاربر 514 بار در 262 ارسال تشکر شده است.
    My Mood
    Bitafavot
    با سلام مجدد به همگی دوستانه گلم و البته حسودای خودم (امیرمیتسو)
    مثل اینکه من پست ندم تو این انجمن بازی پشه هم پر نمیزنه بهرحال یه مدته دوباره رفتم سراغه گارنا و ... یه چیزه مختصری فهمیدم تست کنین ضرر کردین همینجا بگین
    آموزش هیروی sniper

این هیرو رو همه میگن از همه میخوره و ازین چرت و پرتا ولی فوق العاده هیرویه خفنیه تو 1v1 به شما هم توضیه میکنم حتما تست کنین!
    اولا اول بازی 4 تا wraith band از همون کلاه آبیا که یه دونه slipers of agility همون پا انکبوتی قرمزا که 150 تا gold قیمتشه و یه دونه 185 تایی circlet of nobilty میخواد بیارید + یه دونه پا چوبی که دیگهاینو میدونن همه چیه :| و یه دونه mask of death با قیمته 900 gold حالا برین لاین وسط و هر هیرویی که خواستید رو بزنید دقت کنین لول 3 تونو با 2 تونو بگیرید و کلا نزارید طرف یه دونه فقط یه دونه یونیت هم بگیره خیالتون راحت با sniper خیلی راحت میشه unite deny کرد و هم unite گرفت علاوه بر اون از range تون استفاده کنید و تا میتونین هیرویه دشمنو تارگت قرار بدین و خلاصه از بازی لذت ببرین!مطمئن باشید میزنید حالا mask رو تبدیل به helm of dominator همونی که یه 950 دیگه میخواد بکنید و کم کم برید سراغه مانکی حتی با این build هیرویه viper که همه مینالن ازش تو 1v1 هم خیلییییی آسون میزنید فقط نکته ایکه میمونه اینه که هیرو هایی مثل shadow demon که یکش میکنه تو زمین طرف رو و تا illusion میاره بیرون و illusion ها دشمن رو میزنن و هیرویه guard همونی که 6 ش منفی آرمور میده این هیرو رو وقتی 6 شن میزنن! حالا کافیه تو گارنا یا gn آن شید و 1v1 بطلبید
    اگه واقعا تونستی بفهمی که من به چی فکر می کنم و عقیدم چیه، به خودمم بگو، چون خودمم نمیدونم!

4. کاربر مقابل از paradoxy عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

tiojinoy (۱۹ام تیر ۱۳۹۴)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع