تابلو اعلانات
تـوجــه

مکالمه بین paradoxy و کین شین

11 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. اتفاقن داریم همین کار رو میکنیم. برگرد حاجی. وارکرفت رو داریم کمرنگ تر میکنیم. جا برای بقیه بجث ها باز تر بشه
  2. بله درجریانم!کاشکی این انجمن از این شکله به شدت تخصصی یکم به شکل نیمه متمرکز تر رویه یه مبحث وارکرفت در میومد اونوقع فعالیت توش راحت تر میشد
  3. قابل توجه جناب بازی خور خیلیم عسکه قشنگیه خوده منم دقت کنی عکسمو از کارتون بن 10 قرض گرفتم بهرحال کودک درونم مسایله خودشو داره اگه جایه لایک داشت میزدم لایکو الآن زیره عسکه جدید :)
  4. 3. عرف واسه ی شخصیت ها اینه که راجع به هر کدوم به صورت جداگانه بحث بشه، توی تمام فروم های خارجی و حتی ایرانی هم همین وضع هست. از طرفی وارکرفت اینقدر عظیم هست که بطلبه برای هر شخصیت تاپیک جداگانه ای زده بشه. و دلیل دیگه اش هم اینه که ما سایت تخصصی وارکرفت هستیم! معلومه که باید نسبت به سایر سایت ها تخصصی تر روی وارکرفت کار کنیم!
    4. در مورد داده شدن رنک تون، یادم نمیاد که حرفی زده باشم توی پیام قبلیم. فعلاً تا یه مدت که سرم خلوت تر بشه، بهنام خودش به تنهایی مدیران رو انتخاب و با من اکی می کنه و می گذاره. بنابراین تصمیمات ایشون، تصمیمات منم هست.
    5. من بنا به چیزهایی که دارم می بینم حرف می زنم، نه چیزای ی که می شنوم! و بر اساس همون دیده هام هم حرف هام رو براتون نوشتم.
  5. دوست خوبم کافیه که یه نگاه به لحن نوشتارتون داشته باشین. نمی دونم شما این نوشتار رو چطور تلقی می کنین، اما ما بهش می گیم توهین آمیز. چرا؟
    چون اولاً می شه مسئله رو به خوبی و با لحنی بهتر توضیح داد. ثانیاً این جور بحث ها ترجیحاً باید توی خصوصی دنبال بشه نه توی پروفایل.
    اما بازم باید در پاسخ حرفاتون بگم که:
    1. ما وقتی تاپیکی رو تایید کردیم، اینطوری نیست که این تاپیک دیگه مشکلی نداشته باشه. صبر می کنیم اگه کارایی لازم رو نداشت منتقلش می کنیم به بایگانی و شاید حتی حذفش کنیم!
    2. من شرایط حال حاضر تاپیک های شما رو می گم، نه چیزی که در آینده قراره بشن!
  6. جناب. نميدونم چرا از رعايت ادب برام گفتي همين الآن نوشتم پايين هست شما احتمالا بد برداشت كردي تايپيك هاي يه خطي هم شما در شروعش نميتوني تشخيص بدين كه بيمحتوا هست يا نه شايد تو شروعش مطلبي نباشه اما كم كم تايپيك پرميشه دوما كيفي گفتين كه سخت بهنظرم تو اشتباهين من با بهنام در مورد heartstone صحبت كرده بودم و حتي به همين منظور انجمن چند بخش شد يه زماني dk blood مثلان يه خطي بود كم كم پرشد درسته?نميخوام بي احترامي كنم ولي بخش شخصيت شناسي شما نسبت به اين تايپيكي كه من زدم بيشتر اسپم تلقي ميشه چون ميشه تمام شخصيتارو تو يه تايپيك جمع كرد منم تمامي مطالب مربوط به كلاساي heartstone رو كم كم ميزاشتم تويه اون تايپيك راجب رانك هم بهشدت مخالف اين بودم. كه ناظر شم كافيه صحبتاي من و خوده اميرو ببينين فقط ميخواستم بتونم بهتر پست بدم همين اصلان بنا نبود ناظر شم شا هم بهتره يه كم ديرتر قضاوت كني راجب هرچيز چه تايپيك چه شخص بنده كه راجب ادبم صحبت ميكنين
  7. 4. تاپیک های شما رو بررسی کردم شرایط تایید شدن رو ندارن!
    5. ایشون هم که فرمودین سیمای زمان هستن و رنک شون از شما بالاتر. و ایشون هم بنا به قانونی که توی همون تاپیک درخواست مجوز زدم عمل کردن.
    6. با زده شدن این جور تاپیک های بی محتوا هم نمی شه انجمن رو بالا برد. ما قصد نداریم کیفیت رو فدای کمیت کنیم. فکر می کنی که با هزار تا تاپیک زده شدن، باعث می شه کلاس کاری مون بالاتر بره؟ اگه اینطوری فکر می کنی باید بگم که کاملاً در اشتباه هستی. این عمل برعکس نتیجه ی عکس داره و سایت رو به بیراهه می کشونه. مایی که اینجا هستیم، اینطوری نیست که از پشت کوه اومده باشیم و بشیم مدیر انجمن. تجربه های فراوانی هم خودمون داشتیم و هم تجربه های دیگران رو دیدیم.
    امیدوارم که پاسخ سوال هاتون رو گرفته باشین.
  8. دوست عزیزم ابتدا جانب ادب و احترام رو در گفتارتون رعایت کنین.
    هر چیزی راهی داره، این مورد رو هم می شه بسیار عالی بیان کرد و نیازی به این لحن گفتار نیست!
    اما جواب سوال هاتون:
    1. باید درخواست مجوز کنین چون این قانونی هست که وضع شده. همین وضع هم خواهد موند تا وقتی که من یا بهنام به این نتیجه برسیم که نیازی به این تاپیک نیست. یا اصلاً همین الان که این تاپیک هست، در صورتی که من یا بهنام کسی رو مستثنی کنیم می تونه بدون هماهنگی تاپیک بزنه.
    2. برای دریافت مجوز کمتر از چند ساعت وقت هست. من و بهنام روزی در چند نوبت به انجمن سر می زنیم. پس این حرف تون هم کاملاً ناصحیح هست. تا به الان هم سابقه نداشته بیشتر از یکی دو ساعت از زمان درخواست بگذره و ما پاسخی ندیم.
    3. این قانون نه تنها برای جلوگیری از زده شدن تاپیک های مشابه و اسپم هست، بلکه همینطور مانعی برای زده شدن تاپیک های درپیت و تک خطی هست.
  9. خوده شما زدی وظیفه ناظرای انجمن اینه که بخش مربوط به خدشونو بالا بکشن بعد تو قسمت مجوز میگی باید برای ایجاد تایپیک مجوز بگیرین برای جلوگیری از اسپم حالا من یه تایپیک ایجاد کردم تو بخش مربوط به خودم و کاملا هم راجب مبحث جدیدیه چرا باید درخواست مجوز کنم؟!تازه برای جواب به مجوز یه روز حداقل طول میکشه با این وضع نمیشه انجمن رو بالا برد!مثلان درمورد بازی hearstone ساخته ی شرکت blizzard تایپیک زدم اصلنم هیچجای انجمن چیزی مشابه این نیست مربوط به وارکرفتم هست amitmitso اومده مدیریت شده کردتش
  10. ممنونم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 11
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
اکنون ساعت ۰۸:۳۱ بعد از ظهر برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد..