تابلو اعلانات
تـوجــه

مکالمه بین Arthas Menethil و جیمی لنیستر

18 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. اطاعت d: تمام تلاشمو می کنم!
  2. خواهش میکنم. فعال بمون:d
  3. مرسی بزرگوار لطف داری!می فهمم !حله!منتظرم یه کیفیت قابل قبول ازش بیاد بعد ببینمش و اگه موفق شدم خودم درست و حسابی نگاش کنم سر فرصت چشم بهترین نقدی که بتونم رو ارائه می کنم!بازم ممنون عزیز دمت گرم
  4. تاپیک بسیار پرباری درست کردی، آفرین. ولی به خاطر جو وارکرفتی حاکم بر انجمن لازمه فیلم وارکرفت به شکل گروهی توی یه تاپیک مجزا نقد بشه. پیشنهاد میدم اولین نقدو خودت بذاری
  5. راستی خوشحال میشم نظرتونو در مورد این تاپیکه بدونم
  6. http://forum.kalimdor.ir/showthread....=5559#post5559

این خدمت شما
    صرفا یه پیشنهاد بود وگرنه صلاح کار خویش خسروان دانند و ما کوچیک تر اونی هستیم که به لنیستر کبیر بگیم چی کار بکنه!موفق باشید
  7. سلام دوست خوبم. هر فیلم باید جداگانه نقد بشه. لینک تاپیک رو بده
  8. سلام جیمی جان خوبی؟داداش یه تاپیک تو بخش خودم مختص فیلمای باکس آفیس زدم بهتر نیست اگه یه نقد درست و حسابی و کامل وجود داره اونجا ارسال شه و تو سینمای وارکرافت فقط تاپیک بحث و گفت و گوش راه انداخته شه؟! چون بعید میدونم همه حوصله داشته باشن حداقل 7-8 خطی در موردش بنویسن d:مرسی
  9. در کل فعلا خیلی حس پست دادن ندارم ولی چشم هر کاری از دستم بربیاد می کنم!مرسی
  10. فعلن توی همین تاپیک هایی که می بینی اگه تونستی فعال باش. لیگت هم یه کاریش میکنیم بعدن. ایده ای رو کنار نمیذاریم.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 18
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
اکنون ساعت ۰۲:۱۶ قبل از ظهر برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد..