تابلو اعلانات
تـوجــه

مکالمه بین AMiR و paradoxy

14 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. من چند جا شنیدم یعنی خوندم که توی این expansion های جدید مثل cataclysm و پاندا همه قوين و ما ضعیف واسه همین منم رفتم wow classic تا اينجام راضیم
    اورک برداشتم واريور
    اگه یه سری رازهای موفقیت تو بازیم بگی که ممنونتم منظورم تو همون تاپيکه
  2. فقط قبله هرچیزی حواست باشه سراغ چه پچی میری و میخوای کجا بازی کنی چون اونوقت میشی شبیه dalton که دستش تا خرتگاه مونده تو حنا
  3. سلام,خواهش میکنم بنظرم تو خوده تایپیک هم بگی بد نیست دیگران هم نظرت رو ببینن بعدا حرف و گفت نشه
  4. سلام
    من میخوام شروع کنم wow بازی کردن این تاپيکت خیلی به من کمک کرد یعنی خیلی چيزا فهمیدم دستت درد نکنه
    لطفا در مورد تانک توضیح بده
    با تشکر
  5. کامل پست رو بخون تو پچه پانداش پلیر نیست همین wowzone 1300 نفر پلیر داره بعضی وقتا یا حتی میتونی بری molten که خارجیه ولی بیشتره پلیراش ایرانین اونوقت آمارش رو 5000 نفر میچرخه بهرحال اعتیادم هرکی بهت گفته خودش مشکل داری چیزی بوده چون این بازی ازون بازیایی نیست که وقتی نشینی پاش از چیزی عقب بیوفتی یا چیزیو از دست بدی کلا روزی 1 ساعت یا 2 ساعت وقت بزاری میتونی هرجور که دلت میخواد از بازی چه از لحاظ lore چه از لحاظ gameplay استفاده کنی منم که خیلی وقته دیگهه بازی نمیکنم احساس از دست دادنه چیزیو نمیکنم چون هروقت بخوام رمزم رو میزنم میرم تو بازی موفق باشی
  6. خودمم از هر کی پرسیدم گفته باید بنشینی پاش خیلی اعتیاد داره اگرم اينجوريه که ميگين بازیکن توش کمه که خوب هیچی ولش کن
    متشکرم که جواب سوالاتم رو دادين اگه بازم سوال داشتم تو تاپيک مربوطه ميپرسم
  7. شما میخوای wow شروع کنی بهتره فعلا بیای سراغه همین کاتا تا یکم پاندا ردیف شه بعد راجب پولی بودن این بازی هم فقط blizzard شرکته سازنده بازی اگه بخوای تو سرورش بازی کنی ازت یه چیزی حدود 200 تومان میگیری بعدم هر 3 ماه یه بار باید یه چیزی حولو هوشه 90 تومان بدی البته میتونی از طریقه گلده بازیم اینو ok کنی ولی مطمئن باش نمیتونی چون 24 ساعته باید پاش باشی فعلا هم blizz پچه warlorde که هیچ جا اونو ارائه نمیده
    بهرحال بد نیست سوالاتو تویه اون تمامیه سوالاته شما در مورد بازیهای وارکرفت مطرح کنی چون سوالایه خوبین ممکنه بعدا بدرده کسه دیگه ای هم بخوره اون انجمنم از خاک خردن حفظ کنه
  8. من پول بدم برایه بازی؟ .... حرفا میزنیا .... heartstone قبلا میشد 500 دست ببری بعد باز کنی اونجارو ولی فکر کنم 500 دست بردنه الآن رنک میده فقط بهت راجبه wow هم 3 تا پچ روکاره
    پچه لیچ:خز شده ولی قشنگترین پچی بود که بازی کردم
    پچه کاتا:داغترین پچه ولی فعلا بهترین سرور ایرانی که رایگان اونو ارائه میده wowzone اس ولی باسه آخره کاتالیسم که deathwing ه تو حالت 10hc و 25 hc چندین بار کشته شده پس این پچم میره تو لیسته خزا چون پلیرا ازش خسته میشن وقتی باسه آخره یه پچ رو میزنن مثلا شخصه خوده بنده 10-20 بار تو حالت دشوار زدم این باسو دیگه برام جذابیتی نداره اون پچ
    پچه pandaria:تازه اومده رو کار ولی خبری از fixingو اینا نیست سرورایه ایرانی هم که اونو free ارائه میدن کلا خلوته خلوتن فوقش 30-40 نفر توش آن باشن و سرورایه خارجیم مشکلاته هزینه دانلود و ازین حرفا دارن
  9. فعلا خودم یه چیزایی از بازی فهمیدم ولی این راهنمایی هات رو فراموش نمی کنم خیلی ممنون
    یه چيزه دیگه این ناکسراماس یا بلک راک هیچ راهی نداره بدون پول باز شه مثلا از سکه های خود بازی استفاده کرد یا کار غیر قانونی
    در ضمن من سوال دارم در باره wow من تا حالا بازی نکردم ولی دوست دارم بازی کنم این جور که فهمیدم برای اینکه بازی کنی باید پول بدی میخواستم ببینم شما پولی بازی میکنین یا نه و اینکه کدوم پچ رو باید بازی کرد.
    اگه راهنمایی م کنین خیلی ممنونم کلا برای یه تازه وارد خوبه wow کنم یا نه
  10. اینو بگم بهت سره باگی که بلیزارد داشت تمامه پلیرایی که تو اون دوره ی باگش بودن کارتایه خیلی خفنی دارن منظور اینکه اون حالتی که شبیه naxxramas ه الآن براتو باید قفل باشه چون پولی باشه قبلا نبود بنابرین زیاد نمیتونی با دیگران رقابت کنی پس علته باختت معلومه یکی دیگه اینکه پریست یا واریور اگه دلت میخواد دفاعی کار کنی خیلی خوبن برا شروعم خیلی جواب میدن ولی warlock یا hunter هم خواستی برایه اینکه به سبکه هجومی بازی کنی خوبن druid ,paladin.mage ,shamanاینا حده وسطن کلا یه سری قانونه خاصم داره این بازی مثلا mage 90% اوقات پالادین زو میزنه یا پالادین 90% اوقات warrior رو میزنه و ازین حرفا خلاصه مطلب 3 کلاس اگه قراره از هرکدوم سبکا بگم به ترتیب priest /paladin/ hunter البته بگما lock و hunter یه کم مشکله بازی باهشون سواله دیگه ای بود در خدمتم
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 14
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
اکنون ساعت ۰۲:۴۶ بعد از ظهر برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد..